Akıllı Defter – 8. Sınıf Matematik

Akıllı Defter – 8. Sınıf Matematik

Lisans:Deneme
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:2.2 MB
Üretici:Sözün Özü Yayınları
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncellenme:3 Ekim 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen İndir (2.2 MB)
6274 kez indirildi

8. Sınıflar için Matematik Akıllı Defter İndir

Eğitim öğretim hayatınız için önemli bir dönemden geçiyorsunuz. Çünkü bu dönemde elde ettiğiniz başarılar hayatınızın geri kalan dönemini şekillendirecek. Ortaokul yıllarında yazılılardan aldığınız puanlar ve bu dönemde yapılan sınavlardan aldığınız sonuçlar sizler için hayati önem taşımaktadır.

Bu bağlamda sizlerin hem okul derslerinde başarılı olmanızı sağlamak hem de sizleri sınavlara en iyi şekilde hazırlamak amacıyla yayın hayatına “Merhaba!” diyen Sözün Özü Yayınları; alanında uzman, deneyimli yazar kadrosuyla sizler için bu özgün kitabı hazırladı. Yanınızdan ayıramayacağınız “Okul Artı” kitabıyla sınavlara hazırlıkta ve okul derslerinde bir adım öne geçeceksiniz. Eğlenceli ve öğretici etkinliklerle zenginleştirilen “Okul Artı” kitabı MEB tarafından belirlenen müfredata uyumlu olarak okul derslerinize yardımcı ve sınavlara hazırlık amacıyla hazırlanmıştır.

Konuların hemen başında yer alan konu özetleriyle konuları tekrar edecek ve kazanımlara uygun olarak hazırlanan etkinliklerle konuları pekiştireceksiniz. Özgün sorulardan oluşan testleri zevkle çözerek öğrendiklerinizi kalıcı hâle getireceksiniz. Akıllı Test Okuma Modülü’nü (ATOM) kolaylıkla kullanarak başarınızı değerlendirebilecek, kendi sonuç ve başarı analizlerinizi görebileceksiniz. Çözüm DVD’si ile çözemediğiniz ya da yanlış çözdüğünüz soruların çözümlerine anında ulaşabileceksiniz. Başarılı bir eğitim-öğretim yılı geçirmeniz dileğiyle…

0
0
6274 kez indirildi

Akıllı Defter – 8. Sınıf Matematik Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. shahin dedi ki:

  akilli matematek indir mek estsyorum

  1

  0
 2. sevim dedi ki:

  bencede tavsiye ediyorummmmmmmmmmm indirdim ben dosyayı

  0

  0
 3. gamze dedi ki:

  çok guzell

  0

  0

YORUM YAZIN