Action Note

Action Note

Lisans:Ücretli
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:3.8 MB
Üretici:Benjamin Sautermeister
İşletim Sistemi:Windows 10 & Mobil
Son Güncellenme:5 Temmuz 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen İndir (3.8 MB)
258 kez indirildi

Not Alma ve Yönemte Uygulaması

Not almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Win 10 ve Win Phone ile tamamen senkronize bir şekilde çalışan hafif, hızlı, basit ve şık görünüme sahip bir not alma ve notları yönetme uygulaması. Sistemin size sunmuş olduğu standart not alma uygulamasından çok daha kullanışlı ve şık bir görünüme sahip. Eğer telefonunuzla sık sık notlar alıyor ve aynı zamanda bu notların Win 10 işlemcisine sahip PC’de de görüntülenmesini, düzenlemesini yapmak istiyorsanız, Action Note son derece ideal bir tercih olacaktır.

Buradaki işlem mantığı basit. Alınan notlar telefon yada bilgisayarınızdan olsun, hepsi tek bir işlem merkezinde toplanır. Bu sayede aynı zamanda gizli ve güvenli tutulan verilerinze her an her yerde herhangi bir zamanda telefonunuzdan yada bilgisayarınızdan tekrar ulaşabiliyor, editleyebiliyorsunuz. Hepsi ve çok daha fazlasını Aciton Note size hepsini sunuyor.

Bununla birlikte Action Note aynı zamanda notlarınızı kolay bir şekilde yönetmenizi sağlayan işlevselliklere sahip. Kolay kaydırma hareketleri de bunlardan birisi olarak ön plana çıkıyor. Silmek, düzenlemek yada bir arkadaşınıza göndermek için kaydırmanız yeterli oluyor.

  • Editör Puanı - 8.5/10
    8.5/10

Özet

Action Note uygulamasını telefonunuza ve bilgisayarınıza yükleyerek aldığınız notları her iki cihazda da görmenize yarayan harika uygulamadır.

8.5/10
Kullanıcı Puanı: 2.5 (2 kez oylandı)
Sending

0
0
258 kez indirildi

YORUM YAZIN