AdwCleaner 7.0.0.0

AdwCleaner 7.0.0.0

Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:7.8 MB
Üretici:Xplode
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncellenme:18 Temmuz 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen İndir (7.8 MB)
835 kez indirildi

Bilgisayarınızı Casus Yazılımlardan Temizleyin

AdwCleaner, bilgiayarınıza istem dışı kurulan programlardan ve internet tarayıcısını değiştiren casus yazılımlardan sizleri koruyan Türkçe ve ücretsiz bir programdır. Can sıkıcı araç çubuklarından, tarayıcı eklentilerinden ya da ana sayfa değişikliklerinden korunmak için ideal bir programdır. AdwCleaner adware, araç çubuğu ve potansiyel istenmeyen programlar için güvenilir bir temizleme aracıdır. Portalsepeti tarzında anasayfanızı değiştiren tüm bu zararlı yazılımları sorunsuzca kaldırın.

Bu programların yüklenmesini ve bilgisayarınızın yavaşlamasını istemiyorsanız şunları öneririz:

Bir programı her zaman sadece üreticisinden veya güvenilir sitelerden indirin.  Bir programı yüklerken “Next” “Next” ya da “ileri” “İleri” diye kontrol etmeden sakın geçmeyin, şartlarını ve tüm yazıları dikkatlice okuyun. Eğer yükleyeceğiniz programların yanında toolbarlar gibi bir şeyler önerildiyse, bunlarla ilgili kutuları seçmeyin, eğer seçiliyse işaretleri kaldırın. Antivirüs progranızında PUP olarak belirtilen istenmeyen programları bildir seçeneğini varsa işaretleyin.

 • Editör Puanı - 8/10
  8/10

Özet

Program sessizce çalışarak güvenliğinizi tehdit eden yazılımları ortadan kaldırır, bunun yanında istem dışı yüklenen toolbarları silerek internet sayfanızı yavaşlatmaktan kurtarır.

8/10
Kullanıcı Puanı: 4.5 (2 kez oylandı)
Sending
0
0
835 kez indirildi

AdwCleaner 7.0.0.0 Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. programci dedi ki:

  Teşekkürler güzel program

  0

  0
 2. halaskari dedi ki:

  öncelikle teşekkür ederim home açılış sayfası bana dert olmuşdu çeşitli sitelerde çeşitli programları indirdiğimizde bunlar bu bahaneyle kredi kartı vs bilgileri çalıyorlarmış böyle durumlardan nasıl haberdar olabiliriz ben kendi bilgisayarımda şuan böyle birşey olup olmadığını nasıl öğrene bilirim belki şuan benim bilgisayarımı başkaları görüyor ne yapmalıyım

  1

  0

YORUM YAZIN