Android Adobe Reader Nedir Ne işe yarar?

Android cihazınız için ücretsiz bir pdf okuyucusuna mı ihtiyacınız var? O halde en iyi uygulama olan Android Adobe Reader uygulamasını hemen deneyin.

2016-06-07 11_08_12-android Adobe Acrobat Reader - Google'da Ara

Android cihazlarımızda pdf formatındaki doküman ve belgeleri çalıştırmak ve o belgeler üzerinde notlar almak gibi işlemler için belirli kalıplaşmış programlar mevcuttur. Bunlardan ilki hiç şüphesiz Adobe Reader’dir. Adobe Reader, pdf belgelerini kolayca okuyabilir ve belgeler üzerindeki metin dosyalarında seçim yapabilir. Dosyayı düzenleyemese de doya üzerine çizimler yapmanıza, özel notlar almanıza vs. izin verir.

Ayrıca çizim yapacakken kalem kalınlığı rengi gibi özellikleri de içinde barındırır. Adobe belgesinde herhangi pdf belgesini açabilmek için cihazınızda herhangi bir yere pdf belgesini yüklemeniz yeterli olacaktır. Pdf belgesi yüklendikten itibaren Adobe kitaplık ana sayfasına hemen düşüyor. Bu sayede kolayca belgeyi açabiliyorsunuz.

Ayrıca belgeler metin formatında oluşturulmuş ise pdf belgesinde herhangi bir kelimeyi yazıp kelimenin nerde olduğuna da erişim sağlayabilirsiniz.

   Android Adobe Reader İndir

f2d9cdb2d6e0406d673f65a89e8b786e

Yazar:
cennetdusleri
0
0
728 kez okundu

YORUM YAZIN