Android İçin Kilit Ekranı Uygulamaları

Android cihazlar hayatımızın bir parçası olmaya devam ederken orjinal kilit ekranından sıkılanlara veya daha işlevsel bir alternatif arayanlara en iyi kilit ekranı uygulamalarını derledik.

Holo Locker
Sony,Lg ve Samsung gibi markaların arayüzlerine sahip kilit ekranlarını kullandıysanız orjinal Android ekranını kullanmadıysanız Holo Locker kullanmanız mümkündür.Daha işlevsel bir kilit ekranı sağlarken kilit ekranına şekilli ya da standart parola kilitlerini ekleyerek,Android cihazınızın güvenliğini artırabilirsiniz.

   Holo Locker

Go Locker
Android’in en iyi arayüz geliştiricilerinden biri olan firma tarafından geliştirilen bu uygulama yüzlerce temayı içerir.Duvar kağıdınızı değiştirebilir ve kilit ekranınızı özelleştirebilirsiniz.

   Go Locker

HI LockScreen
Hızlı ayarlar menüsüne sahip uygulama ile İOS kilit ekranı ile oldukça işlevseldir.Duvar kağıtlarını kişiselleştirebilirken ayarlarınızı da özelleştirebiliyorsunuz.

   HI LockScreen

Locker Master
Android kilit ekranınız artık daha canlı,daha efektli ve heyecanlı bir yapıda olacak.Silah ateşleme,hedef vurma ve gitar çalma gibi yüzlerce temaya sahip bir uygulamadır.Ayrıca çeşitli kilit seçenekleri ile güvenlik açısından oldukça önemli artılar sunuyor.

   Locker Master

0
0
950 kez okundu

YORUM YAZIN