App Store

App Store

indir
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:1 MB
Üretici:Apple
İşletim Sistemi:iOS
Son Güncellenme:13 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantı
Hemen İndir (1 MB)
100 kez indirildi

Türkçe Apple iOS Market

Gelişen teknoloji ile cep telefonlarımıza sürekli yeni uygulamalar indiriyoruz. Bu uygulamaları indirirken telefonumuzun işletim sistemine göre store adı verilen internet üzerinden uygulamalar yükleyebileceğimiz bir sistemdir.

Peki app store nedir? ve nasıl kullanırız? App store Apple tarafından tasarlanmış bir online mağazadır diyebiliriz. Bu sistemi ilk olarak Iphone 3G ile görmeye başladık. Apple tarafından üretilmiş çoğu cihazda bu uygulamayı görebiliriz.

Kullanıcılarına özel olan bu online mağazalarda ücretli ya da ücretsiz uygulamalar indirebilirsiniz. Giriş yapmak için iTunes penceresine giriş yaptıktan sonra sol taraftaki iTunes store’dan App Store seçeneğini tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

App store nedir sorusunun bir diğer cevabı da firmanın kullanıcılar için oyunlar, uygulamalar gibi yazılımlarını geliştirdiği ve sunduğu resmi bir mağazadır diyebiliriz. Bu uygulama ile çeşitli oyunlar indirebilir müzik dinlemek ya da sosyal medya hesaplarının uygulamasını kullanmak için tercih edebilirsiniz.

Dediğim gibi içerisinde hem ücretli hem de ücretsiz uygulamalar bulunmaktadır. Ücretli uygulamaları satın almak istediğiniz zaman kredi kartınız ya da banka kartınız ile ödeme işlemi yaparak ücretli uygulamalardan yararlanabilirsiniz. Uygulamaların hemen yanında ödenecek tutarı görebilirsiniz. Tüm adımları sırası ile uyguladığınız zaman indirme işlemi başlayacaktır.

Uzun zamandır merak edilen app store nedir sorusuna kısa bir şekilde açıklama yazmak istedim. Daha fazla bilgiyi internet üzerinden görseller ile daha kolay bir şekilde  öğrenebilirsiniz.

100 kez indirildi

YORUM YAZIN