AYSIS Ayakkabı Mağaza Otomasyonu

AYSIS Ayakkabı Mağaza Otomasyonu

Lisans:Demo
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:11.8 MB
Üretici:AkareSoft Yazılım
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncellenme:29 Aralık 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen İndir (11.8 MB)
805 kez indirildi

AYSIS Ayakkabı Mağaza Programı

AkareSoft AYSİS (Ayakkabı Mağaza Otomasyonu Sistemi) bir ön muhasebe programıdır. Kolay kullanıcı arayüzü sayesinde alışılagelen Stok-Cari programlarından daha basit ve ilk kullanışta anlaşılabilir bir yapıya sahiptir.

Muhasebe bilgisine sahip olmadan, Windows kullanan herkesin kullanabileceği bir yazılımdır. Özellikle Küçük ve Orta Boy işletmelere hitap eden program; Müşteriler, Tedarikçiler, Personel, Stoklar ana bölümlerinden oluşmaktadır.

Programda Hızlı Satış, Taksitli Satış, Peşin Satış kolayca yapılabilmekte, zamanı gelen taksitler
otomatik olarak program kullanıcısına bildirilmektedir. Programın detaylı özellikleri aşağıda listelenmektedir.

* Cari Hesaplar bölümü, tüm satışlarınızı yöneteceğiniz bölümdür. Üç türlü satış yapabilirsiniz. Peşin ve Taksitli Satış. Peşin Satışta ödemenin bir kısmı peşin alınıp bir kısmı sonraya istenirse bırakılabilir. Taksitli satışta ödeme aylara bölünür. Satış Faturaları kesilebilir.

* Stoklar Bölümü, programı kullanırken ilk giriş yapacağınız bölümüdür. İlk önce sayım yaparak tüm envanteri çıkarmanız gerekmektedir. Sattığınız ve aldığınız herşeyi bu kısma girmelisiniz. Mağazanuzdaki tüm ürünleri buraya girdikten sonra gerisi kolaydır.

* Bu bölümde randevularınızı, unutmamanız gereken günlük işleri kaydedebileceğiniz bölümdür.

* Geciken taksitler bu bölümde listelenir. Geciken taksitlere isterseniz vade farkı belirleyerek uygulayabilirsiniz.

Cari Hesaplar isimli kısma kaydedilen her kişi veya şirket aynı zamanda Fihrist bölümüne de kaydedilir. Hızlı bir şekilde arama yapıp, iletişim bilgilerine ulaşılabilir.

* Tüm giriş – çıkışları takip edebileceğiniz bölümdür. Tüm alış ve satış faturaları, ödemeler tahsilatlar bu bölümden görülebilir. Satışlarınızı nakit, kredi kartı olarak takip edebilirsiniz.

* Hesaplar, programı kullancak kişilerin kullanıcı adı ve şifre tanımlamaları bu bölümde yapılır.

* Yedekleme, verilerinizin güvenliği için kullanacağınız bölümdür. Program günlük yedek alınmazsa sizi uyarmakta ve tek tuşla yedekleme yapmanızı sağlamaktadır. AYSİS Ön Muhasebe Yedekleme bölümü verilerinizin güvenliği için kullanabileceğiniz bölümdür.

AkareSoft’un özel geliştirdiği teknikle Barkod yazıcıya ihtiyaç duymadan sadece Lazer yazıcı ile Barkod Etiketi kolayca basabilirsiniz. Sizi 800$’lık barkod yazıcı masrafından böylece kurtarıyoruz. Ürünün Peşin ve Taksitli Satış Fiyatı, Ayakkabı Numarası, Renk gibi bilgilerini barkod üzerinde görebilirsiniz. Ayakkabı kutularına etiketleri yapıştırıp kolayca takip edebilirsiniz. AYSİS’te müşteri bilgilerini girmeden de satış yapabileceğiniz HIZLI SATIŞ var, böylece kimse sıra beklemez, Barkod Okuyucu ile etiketleri okutarak işlemi tamamlarsınız.

* KASA Giriş Çıkışları kasa bölümünden yapılır. Günlük harcamalarınızı, ekstra gelir giderlerinizi
takip edip ön-muhasebenizi düzgün tutabilirsiniz.

0
0
805 kez indirildi

YORUM YAZIN