Carx Drift Racing

Carx Drift Racing

Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:14 MB
Üretici:CarX Technologies
İşletim Sistemi:Android
Son Güncellenme:5 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen İndir (14 MB)
91 kez indirildi

CARX DRİFT RACİNG APK SON SÜRÜM

Drift yapma ve araba sürme oyunlarını, araba yarışlarını seviyorsanız carx drift racing tam size göre bir oyun ve carx drift racing apk yi hemen indirerek denemelisiniz. Carx teknoloji firmasının üstlendiği bir android oyun olan bu araba oyunu son dönemlerin en popüler oyunlarındandır.

Oyunda amacınız, aracınızı kontrol altında tutarak parkurlarınızı geçmek ve sürüş esnasında engelleri geçerek sonuca gitmek ve yüksek puan almaktır. Uzun yollar, sizden daha güçlü arabalar, keskin virajlar ve aşılması zor engeller sizi bu parkurlarda oldukça zorlayacaktır. Ancak oyunun sevki de burada zaten. Bu zorlukları aşınca alacağınız yüksek puanlar size can hakkı olarak dönecektir.

Carx drift racing son sürüm android mobil uygulamaları olarak piyasaya sunuldu. Bunu indirebilirsiniz. Bu sürümde eski sürümlerdeki hatalar düzeltilmiş ve yeni özellikler eklenmiştir. Yeni arabalar, yeni yollar ve engeller, 3D grafikler eklenmiştir. Ses kalitesi düzeltilmiştir. Kontroller artık sensör ve joystick mantığından ziyade elle kontrole de izin verecek hale getirilmiştir.

Google play store dan son zamanlarda neredeyse bir milyon kişi tarafından indirilen bu oyun boş zamanlarınızda içinizdeki biriken enerjiyi dökebilmeniz ve adrenalin yaşayabilmeniz için tam size göre. Üstelik mobil uygulama sayesinde oturduğunuz yerden istediğiniz yerde oynayabilirsiniz.  Oyun için artık ekstra oyun kolu takmanıza da gerek kalmadan oynayabilme özelliği de eklenince siz oyun severler için artı bir tercih sebebi oldu.

0
0
91 kez indirildi

YORUM YAZIN