CDBurnerXP nedir ve ne için kullanılır?

CDBurnerXP kullanıcılarına CD, DVD ve benzeri bütün materyalleri yazma işleme ve etkili bir şekilde kullanmanıza yarayan güzel ve özel bir programdır.

CD, DVD ve Blu-Ray yazdırma işlemleri için kullandığınız veya kullanabileceğiniz en etkili programlardan bir tanesidir CDBurnerXP.

Aynı zamanda CDBurnerXP ücretsiz olmasına rağmen en seçilmiş ve birçok özelliği içerisinde bulunduran bir sistem ve programdır.

CDBurnerXP’yi kullanarak bilgisayarınızda depoladığınız her türlü ses müzik ve birçok farklı formattaki müzik dosyalarınızı da kullanarak müzik CD’leri oluşturmanızı da sağlamaktadır.

CDBurnerXP ile ISO kalıp dosyaları oluşturabilmektesiniz. Kendi oluşturduğunuz, ISO kalıp dosyalarını ya da farklı ISO dosyalarını gene CDBurnerXP kullanarak CD/DVD ya da Blu-ray disklerinizde yazdırabilirsiniz. CDBurnerXP aynı zaman da .bin ve .nrg gibi kalıp dosyalarını destekliyor ve bu kalıpları, formatları ISO formatına dönüştürebiliyor.

CDBurnerXP Türkçe dil desteğine sahip olması ile kullanıcılarından artı puan kazanmakta. Bu program her türlü USB aygıtla uyumlu olarak çalışabilmektedir.

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları arasına kendisini çoktan dahil ettirmiştir. Ve kullanıcılardan gelen özen ve ilgiyle birlikte çok daha ileri düzeylere gelebilecek bir program CDBurnerXP.

CDBurnerXP, kullanıcılarına her türlü kolaylığı en iyi şekilde ve en etkili biçim de sunabilen açılamayan, çözülemeyen birçok program dosyasını açıp istenildiği şekilde kullanılabilmesini sağlayan geleceği gerekli ilgiden sonra çok güzel olabilecek ücretsiz bir programdır.

cdburnerxp-1351609602[2]CDBurnerXP İndir

CDBurnerXP-Pro-beta_1[1]

Yazar:
siyah7
302 kez okundu

YORUM YAZIN