City Car Driving – Türkçe

City Car Driving – Türkçe

Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:2.42 GB
Üretici:Forward Development
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncellenme:2 Ağustos 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen İndir (2.42 GB)
575 kez indirildi

City Car Driving 3D – Türkçe Araba Simulasyonu Oyunu İndir

City Car Driving, bilgisayar üzerinden oynayabileceğiniz en iyi araba sürme simülasyon oyunudur. Oyun içerisinde gerçek araba sürme keyfi yaşayacaksınız. İstediğiniz bir arabayı seçerek şehir içinde trafik kurallarına uyarak araba kullanmayı öğrenin. Yüksek grafik kalitesiyle City Car Driving City Car Drivingoyununu Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

City Car Driving ile araba sürerek pratik yapın. Oyun içerisinde ister trafiğin yoğun olduğu bölgede gezin, isterseniz boş arazilerde araba sürmeyi öğrenin. Oyunun hava şartlarını dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Bilgisayarınıza direksiyon, vites ve gaz pedallarını takarak tam anlamıyla bir sürüş keyfi yaşayabilirsiniz. City Car Driving oyununda kullanılan tuşlar kafanızı biraz karıştırsada eliniz alıştıktan sonra hiç zorluk çekmezsiniz. Hangi tuşun ne işe yaradığını bilmeyenler için aşağıda kısa yol tuşlarını görebilirler.

Oyun içerisinde tuşların kullanımı

E – Çalıştırma
B – Emniyet kemeri takma
T – Debriyaj
W – Vites arttırma
S – Vistes düşürme
Boşluk Tuşu – El freni
Yukarı Ok – Gaz
Aşağı Ok – Fren

E’ye basılı tuttuğunuzda araba çalışacaktır. T’ye basılı tutarak W tuşuna basın vites 1′e takmış olacaksınız. Yukarı Ok tuşuna basıp elinizi yavaş yavaş T’den kaldırın, araba hareket edecektir. Vitesi arttırmak için T+W ve düşürmek için T+S ye basınız. Ayrıca T ile birlikte sayı tuşlarını da kullanabilirsiniz. Dururken debriyaja basıp sonra frene basın, aksi halde araba stop edecektir.

2016-08-02 22_17_20-yk.gif ‎- Fotoğraflar

0
0
575 kez indirildi

YORUM YAZIN