Connectify Hotspot 2018.2.1.38980

Connectify Hotspot 2018.2.1.38980

indir
Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:15.3 MB
Üretici:Nomadio
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncellenme:5 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantı
Hemen İndir (15.3 MB)
213 kez indirildi

Kablolu İnternetiniz Üzerinden Wifi Ağı Kurarak Paylaşın

Connectify WiFi oluşturma programı sayesinde, oluşturacağınız kablosuz internet ağınızı güvenli bir şekilde çevrenizdekiler ile paylaşabilirsiniz. Üstelik bu ağ üzerinde dosya paylaşımı yapabilmek oldukça kolay. Bu program aynı zamanda sahip olduğunuz kablosuz ağınızın korunmasını sağlıyor. Normal olarak mevcut şifreli ağınız için ekstra bir şifre daha oluşturuyorsunuz ve böylece çevrenizdekilerin sizin kablosuz ağınızın şifresini kırması ve kullanması neredeyse imkansız bir hale geliyor.

Bu programın en güzel yanı ise bilgisayarınızda bulunan her türlü dosyayı, bu wifi ağına bağlı herhangi bir cihaz ile paylaştırabiliyor olmanızdır. Bu sayede akıllı telefonunuz ile bilgisayarınız arasında dosya alımı ve gönderimi yapabileceğiniz gibi, aynı zamanda bu ağa bağlı olan diğer tüm cihazları da görüntüleyerek, dilediğiniz herhangi bir tanesi ile de veri alış veriş işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Connectify ile sahip olduğunuz kablosuz internet ağınızı kontrol etmek çok kolay. Sahip olduğu özellikleri ile beklenilenden çok daha fazlasını sunduğunu söyleyebiliriz. Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlar için özel olarak geliştirilmiş olan bu program, tamamen ücretsizdir.

  • Editör Puanı - 9/10
    9/10

Özet

Connectify Hotspot, kablolu olarak bilgisayarınıza gelen interneti wifi üzerinden başkalarıyla paylaşmanıza yarayan bir programdır.

9/10
Kullanıcı Puanı: 4.5 (2 kez oylandı)
Sending

213 kez indirildi

YORUM YAZIN