DAEMON Tools Lite Nedir ve Ne İçin Kullanılır?

2016-05-05 14_05_58-DAEMON Tools Lite - Google'da Ara

Daemon tools lite, kullanıcılarının bilgisayarları üzerinde hızlı ve etkili bir şekilde sanal diskler oluşturabilen buna olanak sağlayan ücretsiz güvenilir ve etkili bir programdır, yazılımdır.

Daemon tools lite ile oluşturacağınız sanal diskler yardımıyla daha önceleri imaj olarak kaydetmiş olduğunuz CD ve DVD sürücülerini doğrudan kullanabilir işlem yapabilirsiniz. CCD, BWT, MDS, CDI, NRG, PDI, B5T, CUE, BIN, ISO ve ISZ gibi popüler uzantıları destekleyen programımız Daemon tools lite yardımıyla ISO, Magic ISO ve Power ISO gibi farklı programlar yardımıyla oluşturulmuş olan birçok dosyayı oynatma, yürütme şansına sahipsiniz.

Daemon tools lite sistem tepsisi üzerinde sessiz bir şekilde çalışır öyle çok fazla bir güç harcama, bilgisayarınızı kasma zorlama gibi bir şey söz konusu değildir. Ve sistem tepsisi üzerinde bulunan kısayolundan programın bulunduğu dizini, klasörü hiçbir şekilde açmanıza gerek kalmadan bütün işlemlerinizi oradan yapabileceksiniz. Oluşturduğunuz sanal diskleri ve benzeri bütün diğer dosyaları istediğiniz şekilde kayıt edebileceksiniz.

Daemon tools lite 4 adet sanal sürücü oluşturmanıza izin verir ve bu da zaten sıradan bir bilgisayar kullanıcısının bütün sorunlarını giderir ve isteklerini yerine getirmektedir. Tüm CD ve DVD sürücüleriyle uyumlu çalışmayı başarabilen programımız, size ait imaj dosyalarınızı da oluşturmak istediğiniz zaman CD ve DVD’lerin korunma yöntemi ne olursa olsun dönüştürme işlemini hiçbir soruna mahal vermeden başarıyla tamamlar.

Piyasa da en çok kullanılan sanal disk oluşturma programları arasında ön sıralar da bulunan program Daemon tools lite sahip olduğu gelişmiş özellikler ve ücretsiz olması nedeniyle piyasada çok aranan ve değer gören bir programdır. Kolay kullanımı ve gelişmişliği nedeniyle piyasadaki birçok ücretli programı geride bırakmayı başaran Daemon tools lite mutlaka ama mutlak tercih etmeniz gereken önemli yazılımlardan bir tanesidir.

DAEMON Tools Lite İndir

0
0
625 kez okundu

YORUM YAZIN