DynEd – İngilizce Eğitim Seti

DynEd – İngilizce Eğitim Seti

Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:6 MB
Üretici:DynEd International
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncellenme:6 Mart 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen İndir (6 MB)
26432 kez indirildi

Ücretsiz İngilizce Eğitim Seti

Okullar için DynEd İngilizce Dili Eğitimi Sistemi dünyanın en geniş eğitim içeriğine sahip bilgisayar destekli dil eğitimi programıdır. 17 yaşından küçük kullanıcılar bu sistemin içindeki on farklı yazılımdan faydalanabilirler, ancak en verimli eğitimi alabilmeleri için öğrenciye özel bir eğitim paketi önerisi eğitmenleri tarafından sunulacaktır.

DYNED NEDİR ?

DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi, MEB’da kurulu sunucu bilgisayarlar üzerinden öğrencilerin İngilizce öğrenmelerini sağlayan bir eğitim aracıdır.

DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi ilköğretimin 4,5,6,7 ve 8. sınıflarında uygulanan İngilizce öğretim programlarını destekler niteliktedir. Ayrıca, öğrencilere okul veya evlerinde bilgisayar başında çalışma imkânı sunmakta, öğrencilerin çalışmalarının sonuçlarının öğretmenleri tarafından izlenmesi ve onlara rehberlik edilmesine olanak sağlamaktadır.

Sistem, yazılımın kurulum CD´si ile bilgisayara kurulmasının ardından, kullanıcı adı ve şifre girilmesi ile kullanılmaktadır. Bakanlığımız bünyesinde kurulan sunuculara öğrencilerin çalışmaları kaydedilecektir. Bu suretle öğretmenler ve yöneticilerce öğrencilerin çalışmaları izlenebilecek ve geri dönüt sağlanabilecektir.

Öğrencilerin çalışmaları esnasında bilgisayarlarında kurulum CD´sinin takılı olması veya kesintisiz İnternet bağlantısı kurmaları gerekmemektedir. Ancak ilk kurulum esnasında internet bağlantısının olması gerekir. Bunun haricinde kurulum yapıldıktan sonra çalışmalar 15 güne kadar öğrenci internete girmeden çalışabilmektedir. 15 günün sonunda internet bağlantısı sağlanarak çalışma günlüğü Bakanlığımız sunucularına gönderilmelidir. Ayrıca, sistem öğrenciye çalışma performansı hakkında “tutor” yazılımı vasıtasıyla geri bildirim sağlamaktadır.

Bilgisayar destekli interaktif bir sistem olan DynEd yazılımlarının kullanımı ile öğrencilerin öğrenme süreçlerine katkı yapılması sağlanacaktır. Öğrenme stilleri farklı olan öğrencilerin çoklu zekâ kuramı çerçevesinde bir çok duyu organına hitap eden bu tür yazılımların kullanılması ile öğrenme kalıcı ve anlamlı olacaktır. Ayrıca gramer ağırlıklı bir dil eğitimi değil, okuma, yazma, dinleme, konuşma temelinde dil eğitimi sağlamaya yönelik bu yazılım sayesinde öğrencilerin İngilizceyi tam olarak öğrenmesi amaçlanmaktadır.

 • Editör Puanı - 10/10
  10/10

Özet

DynEd, Tam anlamıyla İngilizce öğrenmenize yardımcı olan eğitim setidir.

10/10
Kullanıcı Puanı: 3.6 (19 kez oylandı)
Sending
0
0
26432 kez indirildi

DynEd – İngilizce Eğitim Seti Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. halit dedi ki:

  offfff inmiyo yaaaaa

  5

  3
 2. halit dedi ki:

  işime yaradı çok güzel olmuş

  5

  2
 3. zeynep dedi ki:

  çıkmadı offffffffffffffff

  13

  0
 4. Muhammet dedi ki:

  Ben ingilizce öğrenmeyi çok severim .
  İngilezce dersimiz çok güzel geçer .
  İşte bu yüzünden severim.

  6

  8
 5. şeyma derya dedi ki:

  yaaa 2 saat yuklemooo offff

  9

  4
 6. 213432 dedi ki:

  saol

  5

  5

YORUM YAZIN