Easy Video Maker 7.0

Easy Video Maker 7.0

indir
Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:45 MB
Üretici:RealZeal Soft
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncellenme:2 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantı
Hemen İndir (45 MB)
122 kez indirildi

Kendi Videonuzu Yapın

Easy Video Maker video yapmak için kullanabileceğiniz gelişmiş bir video düzenleme, kesme, biçme, dönüştürme, oluşturma ve nihayetinde video yapma programıdır. Pek çok özelliği bulunuyor ve video oluşturabilmeniz adına her detayın düşünüldüğünü söyleyebiliriz.

Program esasında çok farklı video formatları, ses ve çeşitli görselleri en iyi bir şekilde bir araya getirip video yapmanızı sağlıyor. Bu nedenle desteklediği pek çok farklı ve popüler dosya türleri söz konusudur. Öte yandan farklı türden görselleri de videonuza dahil edebileceğiniz gibi text dosyası gibi yada doğrudan yazılarınızı da dahil edebilirsiniz.

Bu program aynı zamanda bir kısa film hazırlamak için de oldukça ideal. Dilerseniz mevcut bir film dosyası için alt yazı yapmak için de kullanabileceğiniz gibi herhangi bir dosyaya logo eklemek amacıyla da kullanabilirsiniz. Nitekim Easy Video Maker pek çok farklı görsel türüne ait logoyu eklemenize olanak sağlıyor. Video üzerinde her türlü oynama yapabileceğiniz gibi, efektler de dahil ederek videoyu daha etkili ve güzel bir şekilde oluşturmanız mümkündür.

  • Editör Puanı - 8/10
    8/10

Özet

Easy Video Maker basit ve anlaşılır bir arayüze sahip video yapma programıdır.

8/10
Kullanıcı Puanı: 4.5 (2 kez oylandı)
Sending

122 kez indirildi

YORUM YAZIN