Euro Truck Simulator 2 – ETS2

Euro Truck Simulator 2 – ETS2

Lisans:Ücretli
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:3 GB
Üretici:SCS Software
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncellenme:19 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen İndir (3 GB)
286 kez indirildi

ETS 2, 2012 yılında software platformu tarafından yayınlanmış bir oyundur. Bir sürü kullanıcıya sahip olan bu oyun oldukça zevkli ve keyif vericidir. Sciana, Volvo, kan, daf, iveco, Renault gibi arabalarla oynayacağınız bu oyun tüm cihazlarda oynanmaktadır. Onlarca oyunun içerisinde ödül alan ve her geçen gün kullanıcısını bir kat daha artıran bu oyunun oynanış biçimi oldukça kolaydır.

Bir araba oyunu olan ets 2 , aynı zamanda simülasyon oyunu türüyle de bilinmektedir. Birden fazla detaya sahiptir ve oynadıkça farklı yerler bulundurmaktadır. Ayrıca değişik araçlarla da oynamanız için çeşit sunan ets  2 en son sürüm,  yenilenen özelliği ile günümüzde oldukça ilgi çeken bir araba oyunu hâline gelmiştir. Oyunu oynamak için ise tabi ki de satın almanız gerekmektedir. İndirdiğiniz bu dosyayı steam üzerinden bilgisayarınıza kurduktan sonra dilediğiniz gibi oynayabilir, yük taşımanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Ets En Son Sürüm Nasıl Oynanır?

Bir tır oyunu olan ve uygulama da birçok aracı seçeneğinize sunan ets 2, oynanış bakımından oldukça kolaydır. Oynamak için ilk olarak elbette ki oyunu indirmeniz gerekiyor. Bu işlemin ardından oyunu kurup, uygulamaya öyle giriş yapmalısınız. Daha sonra oyuna başlayabilir ve seviyeleri sırayla  atlayabilirsiniz. Oyundaki görevlerinize gelecek olursak, yapmanız gereken yalnızca oyunun aşamalarını başarılı olarak atlamak ve akabinde biriktirdiğiniz paraları seviye atladıkça artırmak ve yeni araçlar almak.

0
0
286 kez indirildi

YORUM YAZIN