Extra Ön Muhasebe Programı

Extra Ön Muhasebe Programı

Lisans:Deneme
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:10.8 MB
Üretici:Extra Yazılım
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncellenme:4 Nisan 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen İndir (10.8 MB)
758 kez indirildi

Ön Muhasebe Programı

İşletmenizde gündelik olarak takip etmek zorunda olduğunuz Ürün Giriş-Çıkış işlemleri, Müşteri Ödemeleri, Firma Ödemeleri, Kasa Giriş-Çıkış işlemleri, Çek-Senet işlemleri, Fatura Giriş-Çıkış işlemlerini kullanımı kolay ekranlarda hızlı bir şekilde bilgisayar ortamına kaydedebilir ve detaylı raporlama ekranları ile girmiş olduğunuz kayıtları raporlayabilirsiniz.

Ekranlarda bulunan listeler üzerinde sağ tıklayarak kullanmadığınız alanları gizleyebilir ve programlarımızı istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz, Liste başlıklarına tıklayarak istediğiniz alan üzerinde büyükten – küçüğe ve ya küçükten – büyüğe sıralama yapabilirsiniz.

Kayıt işlemlerinizde kendiniz işlem ve tanımlama kodu girmezseniz, programımız otomatik olarak işlem kodu ve tanımlama kodu üretecektir. Otomatik kodlama işlemlerini Ayarlar – Program Ayarları menüsünden düzenleyebilirsiniz. Programımız üzerinden Müşterileri ve Firmalarınıza E-Posta ve SMS gönderebilirsiniz.

Sms hizmetlerimiz için Server Global Bilişim Hiz. ve Tic. Ltd. Şti. sms lisansı kullanılmaktadır. Tüm raporlarınızı word, Excel ve ya pdf formatında kaydedebilirsiniz.

0
0
758 kez indirildi

Extra Ön Muhasebe Programı Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. Yusuf ŞİMŞEK dedi ki:

  Extra Ön Muhasebe Programımız güncellenmiştir

  6.5.0.2 versiyonunda Tevkiaftlı fatura, fatura altı iskonto, Barkod Basımı, 23 adet alış fiyatı, 3 adet satış fyatı ekleme özellikleri eklenmiştir

  Programımız hakkında ki yenilikler için http://extrayazilim.com/versiyon adresini ziyaret edebilirsiniz

  2

  0

YORUM YAZIN