Flvto YouTube Downloader

Flvto YouTube Downloader

Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:963 KB
Üretici:Hotger Corp.
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncellenme:8 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen İndir (963 KB)
1997 kez indirildi

Youtube Üzerinden Sorunsuzca Video, Mp3 İndirin

Youtube’daki müzik videolarını, mp3’e çevirmek için kullanabileceğiniz bir program olan Flvto YouTube Downloader sayesinde sadece bir kaç tıkla kolayca sevdiğiniz şarkının müzik videosunu, mp3’e çevirebilirsiniz.

Hızlı, kolay kullanılabilen ve pek çok güzel özelliklere sahip. Mesela sadece çift tık ile bir youtube videosunu mp3 olarak indirmek gibi. Ayrıca sadece mp3 olarak değil, dilerseniz mp4 yada avi olarak da videoyu indirebilirsiniz.

Bu program ayrıca videoyu indirmeden önce dinlemenize de olanak sağlıyor. Bu sayede indireceğiniz videonun ses kalitesini önceden deneyimleme gibi bir şansınız oluyor. Tamamen youtube üzerinden videoları kolay bir şekilde indirebilmeniz için geliştirilmiş olan Flvto YouTube Downloader farklı format destekleri ve detay özellikleri ile işinizi kolaylaştırıyor.

Özellikle bir müzik videosunu youtube üzerinden ses olarak indirirken sıkça karşı karşıya kalınan sorunlardan birisi ses kalitesinin düşmesidir. Bu programda böyle bir şey söz konusu değildir çünkü olabilecek en az kayıpla ses kaliteli olarak mp3 formatına dönüştürülmektedir.

Yeni güncellemeler ile site üzerinden online olarak video ve mp3 olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz yada dilerseniz chrome eklentisini kurarak dilediğiniz gibi video indirebilir, mp3 formatına çevirebilirsiniz.

  • Editör Puanı - 9/10
    9/10

Özet

Ücretsiz youtube müzik, video indirme programı, mp3 dönüştürme programı arıyorsanız Flvto'yu denemenizi öneriyoruz.

9/10
Kullanıcı Puanı: 5.0 (3 kez oylandı)
Sending

0
0
1997 kez indirildi

YORUM YAZIN