Format Sonrası Olması Gerekenler

2016-04-28 17_44_24-2016-04-28 17_36_41-windows - Google'da Ara.png @ 100% (olmaSI Gerekenler, RGB_8

Her bilgisayarda olması gereken ve format sonrası mutlaka yüklenmesi gereken bazı programlar mevcuttur, bu programlar bilgisayarın olmazsa  olmazıdır. Sizde eğer bilgisayarınızı yeni aldıysanız yada format attıysanız aşağıdaki programları mutlaka bilgisayarınıza yüklemelisiniz.

Aşağıda listelenen programlar alanında en iyi programlar olup bilgisayarınızı kasmaz ve kesinlikle kullanıcı dostu programlardır.

İşte format sonrası olması gereken programlar

winrarWinRAR
Popüler sıkıştırma programı olan winrar ile tüm arşivleri açabilir ve dosyalarınızı, belgelerinizi ve klasörlerinizi arşivleyebilirsiniz.

.

cc_128CCleaner
Her bilgisayarda olması gereken bir diğer program olan CCleaner ile bilgisayarınızdaki tüm gereksiz çerezlerden kurtulun.

.

xgoogle-chrome-l_48x48.png.pagespeed.ic.wGGQHoKlNKGoogle Chrome
Bilgisayarımıza format attığımızda browser olarak internet explorer gelmektedir, ama bu browser sistemi çok kasmaktadır, bu nedenle Chromu kurmanızı öneririz.

.

indir1[1]Greenshot
Ekran görüntüsü alma konusunda en iyilerden biri olan Greenshot ile kolaylıkla ekran görüntüsü alıp düzenleyebilirsiniz bunun yanında hızlıca yazdırıp yada paylaşabilirsiniz.

.

adobeAdobe Reader
Format sonrasında yüklü olması gereken programların başında  olan Adobe Reader ile açamadığınız pdf dosyaları kalmasın.

.

notepadplusplus-1381401581[1]Notepad++
Her bilgisayarda olması gereken zengin içerikli not defteri Notepad++ ile tüm html yada metin yazı işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

.

cdburnerxp-1351609602[2]CDBurnerXP
CD, DVD, Blu-ray diskler ve HD-DVD desteği ile bir çok diski ücretsiz olarak yazdırabileceğiniz bir multimedya aracıdır.

290 kez okundu

Format Sonrası Olması Gerekenler Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. Osman Müdür dedi ki:

  Formattan sonra direkt buraya girmek gerekiyor ^^

  0

  0
 2. Merve Sura dedi ki:

  Benim içinde olmazsa olmaz programlar teşekkürler

  0

  0

YORUM YAZIN