Free Store – Ücretsiz Android Mağazası

Free Store – Ücretsiz Android Mağazası

Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:835 KB
Üretici:Anonim
İşletim Sistemi:Android
Son Güncellenme:25 Ocak 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen İndir (835 KB)
9972 kez indirildi

Freestore – Ücretli Uygulamaları Ücretsiz İndirin

Freestore, Google Play Store üzerinden bulabileceğiniz hemen hemen tüm ücretli uygulamaları ücretsiz bir şekilde telefonunuza yüklemenizi ve kullanmanızı sağlayan bir uygulamadır. Yeni güncellemeleri ile birlikte çok daha kullanışlı ve güvenli bir hale gelmektedir.

Freestore ile Ücretli Android Uygulamalarını Ücretsiz İndirmek

Play Store üzerinde bulabildiğiniz oldukça kullanışlı ve güzel özelliklere sahip uygulamalar bulunuyor. Uygulamaların yanı sıra oynamaktan hiç de bıkmadığınız birbirinden eğlenceli oyunlar da mevcut. Tüm bu uygulama ve oyunların bir kısmı ise ücretli. Bu ücret sizlerden uygulamayı indirmek istediğinizde yada kullanılırken “uygulama içi satın alma” yöntemiyle de talep edilebilmektedir. Bu doğrultuda Free store’u daha net bir şekilde tanımlamak gerekirse, sizden ücret talep eden pek çok uygulama ve oyunu Free store üzerinden kolayca indirebilir ve tam sürüm olarak kullanabilirsiniz.

Bir oyun ya da uygulamanın tam sürümünü kullanmak için normalde ödeme yapmanız gerekmektedir. Ancak Freestore sayesinde hiç bir ücret ödemeden doğrudan istediğiniz uygulamanın tam sürümünü kullanabiliyor ve tüm özelliklerinden de faydalanabiliyorsunuz.

Freestore Nasıl Kullanılır?Freestore

Freestore kullanımı tıpkı Google Play Store gibi ve çeşitli kategorilerde tamamen ücretsiz bir şekilde edinebileceğiniz uygulamalar ve oyunlar mevcut. Aradığınız belli bir uygulama ya da oyun varsa, bu uygulamayı kurduktan sonra arama kısmına aradığınız uygulama ya da oyunun adını yazmanız yeterli olacaktır. Bu sayede aradığınız uygulama doğrudan karşınıza çıkacak.

Play Store’da belli bir ücret karşılığında sizlere sunulan bu uygulamaları tamamen ücretsiz bir şekilde kullanmak büyük bir avantaj sağlıyor. Bu sayede aynı zamanda belli bir uygulamayı satın almadan önce tam sürümünü denemeyi düşünüyorsanız, yine bu uygulama üzerinden o uygulamayı deneyerek kararınızı verebilirsiniz.

Freestore Özellikleri Nedir?

Google Play üzerinde bulabildiğiniz doğrudan ücretli yada uygulama içi ücretli olan uygulama yada oyunları full sürüm (tam sürüm) olarak indirmek ve kullanmak. Uygulamayı açtığınızda kategoriler, oyunlar ve diğer ilgi alanlarına göre pek çok uygulamayı kolayca bulabiliyorsunuz. Bu uygulamayı kullanabilmek için telefonunuzda Google Play yüklü olması gerekmiyor, uygulamayı direkt yükleyip tüm uygulama ve oyunları ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  • Editör Puanı - 10/10
    10/10

Özet

Free store ile pek çok ücretli oyun yada uygulamayı tamamen ücretsiz bir şekilde telefonunuza yükleyip kullanabiliyorsunuz.

10/10
Kullanıcı Puanı: 4.1 (15 kez oylandı)
Sending

0
0
9972 kez indirildi

YORUM YAZIN