Hamachi 2.2.0.578

Hamachi 2.2.0.578

indir
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:7.98 MB
Üretici:LogMeIn Inc
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncellenme:25 Mayıs 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantı
Hemen İndir (7.98 MB)
962 kez indirildi

Sanal Ağınızı Oluşturun

“Hamachi, pek çok değişik amaç için kullanabileceğiniz ücretsiz bir sanal ağ oluşturma programıdır. Bu uygulama ile internet üzerinde bir yerel ağ (LAN) veya VPN kurabilir, işyerinizden evdeki bilgisayarınıza bağlanabilir, arkadaşlarınızla (LAN) üzerindeymiş gibi oyun oynayabilir veya dosya paylaşımı yapabilirsiniz.

Hamachi’yi diğer programlardan ayıran en önemli özellikler, kullanmak için hiçbir ayar yapmanızın gerekmemesi, hızlı ve güvenli olmasıdır.” Gitgide popülerleşen Hamachi programı ile multiplayer oyunları internet cafeye gitmeden bilgisayarınızda diğer arkadaşlarınızla internet üzerinden oynamanız mümkün. İstediğiniz her oyunu internetten oynamayı ister misiniz? Hamachi, sanal bir LAN bağlantısı kurarak internet üzerinden arkadaşlarınızla ağ desteği olan tüm oyunları oynayabilmenizi sağlıyor.

Önemli Notlar: Ücretsiz versiyonda sadece 5 kişi eklenebiliyor. VPN sistemi kullanan programlar oluşturdukları ağ üzerinden internete bağlanmanızı sağlarlar ve tüm trafiğinizi okuyabilme imkanına sahip olmaları nedeniyle dikkatli kullanılması gereken programlardır.

  • Editör Puanı - 9/10
    9/10

Özet

Hamachi, sanal ağ oluşturmaya yarayan böylece arkadaşlarınız ile aynı ağdaymış gibi birlikte oyun oynamaya yarayan ücretsiz bir programdır.

9/10
Kullanıcı Puanı: 4.8 (4 kez oylandı)
Sending

962 kez indirildi

Hamachi 2.2.0.578 Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. gamer dedi ki:

    Arkadaşlar ile korsan oyunları dahi online oynayabilmemize yarayan harika bir program.

    1

    0

YORUM YAZIN