Hayat Eve Sığar (HES Kodu)

Hayat Eve Sığar (HES Kodu)

Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:9.3 MB
Üretici:T.C. Sağlık Bakanlığı
İşletim Sistemi:Android
Son Güncellenme:30 Eylül 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen İndir (9.3 MB)
1318 kez indirildi

HES Kodunu Alabileceğiniz Mobil Uygulama

Hayat Eve Sığar Mobil Uygulaması, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşlarımızı Yeni Koronavirüsü (Covid-19) konusunda bilgilendirmek, yönlendirmek ve yaşanabilecek salgın hastalık ile ilgili riskleri en az seviyeye indirmek ve yayılmasını önlemek amacıyla geliştirilen mobil uygulamadır.

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşlara sunulan Hayat Eve Sığar uygulaması ile telefon numaranız ile doğrulama yaparak adım adım size sorulan soruları cevaplayıp, koronavirüs hastalığı anlamında vermiş olduğunuz şikayetlerinize göre değerlendirilerek nasıl davranmanız gerektiğine göre yönlendirme alabilirsiniz. Vermiş olduğunuz cevaplara göre yönlendirmeler sadece öneri niteliği taşımaktadır ve nihai bir sonuç/kesinlik içermemektedir, tavsiye niteliğindedir.

Aynı zamanda harita üzerinde hastane, eczane, market zincirleri, metro ve duraklar gibi temel ihtiyaç noktalarına kolayca ulaşabilir, evde izolasyon, enfekte kişiler ve riskli bölgelerin yoğunluğunu görebilirsiniz.

Bu uygulama ile HES kodunuzu alabilirsiniz. Bir çok kamu kurumu, banka gibi yerlere yada şehir dışına çıkarken gerekli olan HES kodunu bu uygulama ile cep telefonunuzdan alabilirsiniz.

0
0
1318 kez indirildi

YORUM YAZIN