IPNetInfo 1.78

IPNetInfo 1.78

indir
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:57 KB
Üretici:NirSoft
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncellenme:1 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantı
Hemen İndir (57 KB)
68 kez indirildi

Mail Gönderen Kişinin IP Adresini Bulun

Küçük ve oldukça kullanışlı olan bu program sayesinde, size mail göndermiş olan birisinin IP adresini belirleyebiliyor ve bu IP adresi hakkında detaylı bilgilere erişebiliyorsunuz. Kullanımı oldukça kolay olan IPNetInfo üstelik ücretsiz ve Windows sürümleri için tam uyumlu olarak geliştirilmiş bir IP kimlik belirleme programıdır.

Bu programın başlıca kullanıldığı alanlar ise istenmeyen mailler, özellikle belirli maillerin kimden geldiğini daha iyi bir şekilde anlamak ve analiz etmek için bu program sayesinde mail’den IP bilgisi, ülke bilgisi gibi detayları kolay bir şekilde görüntülemeniz mümkün oluyor.

Programı kurduğunuzda, açılan ekrana mail ve gönderi bilgilerinin sadece başlık kısımlarını yazmanız yeterli olacaktır. Sonrasında IPNetInfo otomatik olarak o mail’i size gönderen kişi yada sistemin bulunduğu ülkeyi ve beraberinde IP adresi gibi farklı lokasyon bilgilerini de gösterecektir.

Hatta bu program çoğu durumlarda kişinin ev adresini bile belirlemenize olanak sağlar. Program Windows’un pek çok sürümünde sorunsuz bir şekilde çalışıyor ancak güvenlik duvarı iznini vermeniz gerekebilir.

Türkçe dil yamasını programın kurulu olduğu yere kopyalayınız. Türkçe yamayı indirmek için tıklayın

  • Editör Puanı - 9/10
    9/10

Özet

IPNetInfo, e-mail adresinden IP bulmak, adres belirlemek, kim olduğunu öğrenmek isteyenler için son derece işe yarar bir programdır.

9/10
Kullanıcı Puanı: 5.0 (1 kez oylandı)
Sending

68 kez indirildi

YORUM YAZIN