İTunes Uygulama Market

İTunes Uygulama Market

indir
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:30 MB
Üretici:Apple
İşletim Sistemi:iOS
Son Güncellenme:23 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantı
Hemen İndir (30 MB)
57 kez indirildi

En Güncel iTunes Uygulaması

iTunes Apple tarafından kullanıma sunulan harika bir uygulamadır. Sizlere eğlenceli dakikalar yaşatan, birbirinden güzel video ve eğlenceli şarkıları bulunduran bir uygulamadır. Binlerce müziği tek tıkla bulabileceğiniz itunes’ta ayni zamanda birçok komik video, program da bulunmaktadır.  iTunes en son sürüm de ise daha birçok özellik desteklenmektedir.

Bu özellikler başlıca iPod ve iPhone da entegrasyon, iTunes da kolay alışveriş yapma özelliği ile oldukça ilgi çekici bir uygulamadır. Ayrıca kitaplık oluşturarak da kullanabileceğiniz itunes’ta şarkıları albüm hâline getirebilir ve öne çıkanlara ekleyebilirsiniz. Bu da müzik listenizin düzenli bir sıralamaya girmesini sağlamaktadır. Uygulamayı telefonunuza indirmek ve kullanmak için ise yapmanız gereken şey, kurulum dosyasını indirmektir. Çünkü bu dosya desteği olmadan uygulamayı açamazsınız.

iTunes En Son Sürüm İndir

Keyifli birçok videonun bulunduğu ve sınırsız müziklerin yer aldığı bu uygulamayı kullanmak için iTunes son sürüm dosyasını indirmeniz gerekmektedir. Yoksa uygulamayı telefonunuza kuramayabilirsiniz.

Size bu uygulamanın özelliklerini ve keyifli sınırsız dakikalarını yaşatan iTunes için indirdiğiniz dosyayı telefonunuza kurmanız gerekmektedir. Ardından kullanmaya başlayabilir, ve müzik listesi yapabilirsiniz. Farklı şarkılarla eğlenceli zaman geçirebileceğiniz bu uygulamanın yeni sürümünde ayrıca indirdiğiniz müzik ve videoları arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. Aynı facebook, Twiterr ve instagramda olduğu gibi, yalnız bu uygulama da sadece müzik ve video paylaşımı yapılmaktadır.

57 kez indirildi

YORUM YAZIN