Programmerkezi Market

Kendi Dublajınızı Kendiniz Oluşturun

DUBSMASH, bu aralar oldukça popüler olan bu android uygulaması hem ünlüler tarafından hem de çoğu kişi tarafından sevilerek ve beğenilerek kullanılan bir android uygulamasıdır.

Bu uygulama ile sizlerde kendi dublajınızı yaparak bu yaptığınız dublajları ister Facebook üzerinden ister WhatsApp üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca Galeriye Kaydet seçeneği ile telefonunuza yaptığınız küçük dublaj videosunu kaydedebilirsiniz. Daha sonra bu kaydettiğiniz videoyu İnstagram Twitter gibi sosyal medya alanlarında paylaşabilirsiniz.

Özellikle ünlülerin oldukça fazla ilgi gösterdiği bu programda sizlere küçük replikleri dublaj ile görüntülemenizi sağlamaktadır. Uygulamanın menü seçeneğinde seçeceğiniz farklı farklı sesler ile sizde kendi dublajınızı yapabilirsiniz. Dublaj yapacağınız sesi ister İngilizce ister Türkçe fark etmeden seçebilir küçük videolar oluşturabilirsiniz. Genellikle popüler repliklerin bulunduğu programda çoğu sesleri görebilirsiniz.

Programda arkadaşlarınızı davet ederek birlikte ilginç dublaj videoları çekebilirsiniz. Dil desteği ile birçok dilde hizmet veren Dubsmash son günlerin oldukça popüler bir uygulamasıdır. Sizlerde kendi dublajınızı yaratmak istiyorsanız uygulama yükleyicinizden Dubsmash programını indirerek bu zevke erişebilir arkadaşlarınızla güzel vakitler geçirebilirsiniz.

   Dubsmash İndir

6827 kez okundu

YORUM YAZIN