MacGold Kuyumcu Programı

MacGold Kuyumcu Programı

Lisans:Demo
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:27 MB
Üretici:MacroSoft
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncellenme:20 Temmuz 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen İndir (27 MB)
366 kez indirildi

MacGold Kuyumcu Programı

Program Altın, gümüş ticareti yapan işletmeler için tasarlanmıştır. Kolay kullanımı anlaşılabilir arayüzü ile kullanıcıya zaman kaybettirmeden doğru zamanda doğru bilgiye ulaşmasını sağlar.

Sınırsız stok ve cari hesap tanıtabilir ve işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Stoklarınızı gruplandırabilir ve gruplar bazın analiz rapoları oluşturabilirsiniz. Birden çok para birimi ile çalışabilir ve para birimi bazında raporlar alabilirsiniz. Hurda stokları takip edebilir ve hurda stoklarınızı tekrar satışa sunabilirsiniz. Perakende ve toptan alışveriş işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Personel bazında satış takibi ve personel prim takip işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Banko, depo, şube bazında stoklarınızı çok rahat bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Sınırsız şirket, toptancı, müşteri tanıtabilir ve parasal hareketler gerçekleştirebilir, mal takasında bulunabilirsiniz. Kredi kartı ile satışlar yapabilir ve dilerseniz taksitlendirebilirsiniz. Dilediğiniz kadar barkod etiketi dizayn edebilir ve çıktı alabilisiniz. Perakende satış modülü sayesinde barkodlu satış geçekleştirbilirsiniz. Çok şubeli işletmelerde şubeler arası internette online çalışabilirsiniz. Garanti sertifikası ve Stok kataloğu oluşturabilirsiniz. Emanet hesapları takip edebilir, işlemler gerçekleştirebilirniz.

Özellikler:
Stok Yönetimi,Cari Hesap İşlemleri, Faturalar, Emanet İşlemleri, Tamirat İşlemleri, Barkod, Etiket, Garanti Sertifika Basımı, Kasa Modülü, Banka Modülü.

Önemli Notlar:
Program girişinde şifre yoktur, Enter tuşu ile geçebilirsiniz.

0
0
366 kez indirildi

YORUM YAZIN