My Summer Car

My Summer Car

Lisans:Ücretli
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:1 GB
Üretici:Amistech Games
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncellenme:27 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen İndir (1 GB)
187 kez indirildi

My summer car oyunu, 2016 yılında steam platformunda kullanıma sunulmuş bir oyundur. Birden fazla detaya sahip, oynanışı bir o kadar zor olan bu oyun bir tür simülasyon oyunudur. My Summer Car, oynanışı bakımından birçok işleme sahiptir. Ve uygulanması gereken bu işlemlerin adımlarında yerine getirmeniz gereken görevler bulunmaktadır.

My summer car  bulundurduğu onca göreve ve detaya rağmen size 24 liraya satışa sunulmaktadır. Bu oyun için ise 64 bit windows 7,8 veya 10 işletim sistemine sahip bilgisayarınızın olması gereklidir. Aynı zamanda mobil cihazlarda da desteklenen bu oyun için 9,1 GB depolama alanının bulunması lâzımdır. Bu özelliklere sahip cihazınız varsa oyunu gönül rahatlığıyla satın alabilir ve oynayabilirsiniz. Eğer belirtilen kullanım alanına sahip cihazınız yok ise oyunu satın alsanız dahi ufak tefek hatalar verebilir.

My Summer Car Nasıl Oynanır?

Oyunda yerine getirmeniz gereken birçok görev bulunmaktadır. Bu görevler çok fazladır ve birini bitirdikçe hemen yenisine başlamaktasınız. Örnek olarak oturma odasında televizyon izlerken motorun parçalarını birleştirmeniz gerekmektedir. Bu yaptıklarınız, arabanın tamiri ve toplanması içindir. Oyunda hangi alanda olursanız olun arabanın tamiri için uğraşmalısınız ve tamirini yapmalısınız. Oldukça zor olan bu oyunu telefonunuzda oynamak için ise my summer car dosyasını indirmeniz gereklidir. İndirdiğiniz bu dosyayı kurduktan sonra ise oyunun uygulamasına giriş yapabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

0
0
187 kez indirildi

YORUM YAZIN