Programmerkezi Market
Opera 46.0.2597.46

Opera 46.0.2597.46

indir
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:37 MB
Üretici:Opera
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncellenme:12 Temmuz 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantı
Hemen İndir (37 MB)
719 kez indirildi

Opera Browser Türkçe

Şu ana kadar hiç Opera kullanmadıysanız Opera’yı size anlatmak zor olacaktır. Herhalde Firefox öne menfaatildığı ve destek verildiği kadar Opera üzerinde durulsaydı şu an durum farklı olurdu. Yıllar önce Opera yalnızca tab desteği ve hızı için tercih edilirdi, şu an ise Opera ile pop3 e-postaleri okumak, RSS’leri takip edebilmek, download prosedürlerini yapmak, bittorent desteği ile p2p için kullanmak vb… işler için kullanılabiliyor.

opera[1]Opera’nın Quick Note özelliği ise bir harika, ufak notlarınızı tutabilir, formlarda ve e-postalerde hazır metinleri kullanabilmeniz mümkün. Opera’nın bir önceki sayfada yazılı olan verileri hiç bozmadan tutması yine form doldururken çok işe yarıyor. İngilizce sayfaları sesli okuyabilme özelliği ise makale okumak için birebir. Ctrl+1 gibi sitelere kısayol da atayabiliyorsunuz.

Genel olarak Opera’nın özelliklerinden; Opera hesabınız ile bütün urllerinizi ve notlarınızı eşitleyebilme, e-postalar için yavaş bağlantı modu, kullanıcı arayüzü, yama ve toolbar desteği, Wand özelliğiyle şifrelerinizi hatırlayabilme ve basitçe form doldurma, kişiselleştirilebilir arama motorları, sekmeli gezinti, sayfaları çok çabucak gezebilmenizi sağlayan Opera Turbo özelliği, 25 adede kadar siteyi hızlı erişim sağlayabilme gibi başlıca ve faydalı olanlarını yazabiliriz.

Yeni versiyonuyla beraber eklenti desteği, tag gruplama özellikleri de eklenmesiyle tadından yenmez hale dönüşmüştür. Opera ile ilgili Türkçe destek için www.opera-tr.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  • Editör Puanı - 8.5/10
    8.5/10

Özet

Alternatif tarayıcı arayanlar için en popüler taryıcılardan biri olan Opera ile internetin keyfini çıkarın.

8.5/10
Kullanıcı Puanı: 4.5 (2 kez oylandı)
Sending

719 kez indirildi

YORUM YAZIN