PEVOCA İngilizce Öğrenme Programı 1.2.0

PEVOCA İngilizce Öğrenme Programı 1.2.0

Lisans:Deneme
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:6.3 MB
Üretici:CMN Media Corp
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncellenme:27 Temmuz 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen İndir (6.3 MB)
436 kez indirildi

Kolay Yoldan İngilizce Öğrenme

PEVOCA Master ile KPDS, YDS, ÜDS, TOEFL, Proficiency ve benzeri dil sınavlarında çıkmış ve çıkması muhtemel binlerce kelime…

İngilizceyi öğrenmekte zorlanıyor musunuz? Kelimelerin anlamlarını hatırlamakta güçlük mü çekiyorsunuz? Kelime ezberlemek için defterlerin, kelime kartlarının, kağıtların arasında kayıp mı oluyorsunuz? Öğrendiğiniz kelimeleri hemen unutuyor musunuz? Kısa zamanda daha az efor sarfederek daha çok kelimeyi asla unutmamak üzere öğrenmek mi istiyorsunuz? Cevabınız evet ise Pevoca tam size göre.

Yabancı dil öğrenirken öğrencilerin en çok zorlandığı kısım kelime öğrenme safhasıdır. İlk olarak öğrenilen dilbilgisinin ardından, bu bilgilerin pratiğe dökülmesinde şüphesiz kelime hazinesinin genişliği çok önemli bir yere sahiptir. İşte bu noktada Pevoca sizin en büyük yardımcınız olacaktır. Pevoca, kelimeleri anlam türlerine göre öğrenmenin yanısıra bu kelimelere ait eşanlamlı ve zıt anlamlı gruplarınında yaratılarak öğrenilmesine olanak tanır. Bununla birlikte, Uzun Vadeli Hafızaya (Long-Term Memory) yönelik öğrenme teknikleri kullanılarak geliştirilmiş Pevoca Test Motoru modülünden sınırsız sayıda test alabilir ve kısa zamanda ne kadar çok kelime öğrenebildiğinizi görebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece deneme sürümünü indirmek ve kullanmaya başlamak.

0
0
436 kez indirildi

PEVOCA İngilizce Öğrenme Programı 1.2.0 Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. BARIŞ dedi ki:

    Program Yeni Sürümü 2.0.0 ile tamamen ÜCRETSİZ Olarak
    http://www.pevoca.net adresinden yayınlandı.

    0

    0

YORUM YAZIN