Programmerkezi Market

Pokemon GO APK Nereden İndirilir?

Son zamanların en çok konuşulan oyunu Pokemon Go nereden ve nasıl indirilir?

2016-11-02-10_59_51-pokemon-go-googleda-ara

Son zamanların en çok oynanmaya başlanan oyunlarından birisi olan Pokemon GO hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlar üzerinden oynanabilen bir oyun olma özelliğini gösteriyor.

En çok merak edilen sorulardan birisi Pokemon GO APK nereden indirilir sanal uygulama mağazasında pek çok telefon için uyumlu olmayan, Pokemon GO henüz Türkiye dahil pek çok ülke için de kullanıma sunulmuş değil. Yakın bir zamanda kullanıma sunulacağı bilinse de, beklemek istemeyen meraklı akıllı telefon kullanıcıları için çözüm ise Pokemon GO APK dosyası indirmek olarak görülüyor.

Pokemon GO APK bir kurulum dosyasıdır. Bu dosyayı telefonunuza indirdiğinizde, oyunun kurulum işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ancak oyunun henüz pek çok telefon için uyarlanmadığını belirtmeliyiz. Durum böyle olunca, apk ile oyunu kurmak isteyen akıllı telefon sahipleri çoğu zaman paketin ayrışmasında bir sorun oluştu hata ekranı ile karşı karşıya kalabilmektedirler.

Pokemon GO APK indirmek için güvenilir APK sitelerini tercih etmeniz gerekiyor. Bazı sağlayıcı siteler güvenilir olmayan ve virüs içeren dosyaların telefonunuza yüklenmesine sebebiyet verebilir. Bu nedenle uygulamayı yükleme aşamasında vermiş olduğunuz izinleri de gözden geçirin. Özellikle de Android kullanıcıları için APK ile kurulum gerekiyor fakat iOS kullanıcıları için ise Pokemon GO oynamak daha kolay. Yapılması gereken yeni bir hesap açmak ve açılan yeni hesaptaki ülke ayarını, Pokemon GO’nun sunulduğu ülkelerden birisi olarak seçmek.

Pokemon GO APK Android 4.4 ve üzeri için

Pokemon GO APK Android 4.0 ve altı için

155 kez okundu

YORUM YAZIN