Powersuite 2017

Powersuite 2017

Lisans:Ücretli
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:1.15 MB
Üretici:Uniblue
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncellenme:1 Temmuz 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen İndir (1.15 MB)
84 kez indirildi

Bilgisayarınızın Performansını En Üst Seviyeye Çıkarın

Uniblue Power Suite programı dünya çapında birçok ödül almış bir programdır. Hatta Microsoft tarafından kesinlikle tavsiye edilen bir programdır.

Bilgisayar kullanıcılarının en çok şikayeti tatbikîde bilgisayarın ağırlaşmasından yana olan problemleridir. Hatta birçok kullanıcı format at geçer mantığında olaya bakmaktadır. Bilgisayarın yavaşlamaması için kesinlikle bilgiye sahip olarak gerekli dokunuşlarla bilgisayarımızı hızlandırabiliriz. Ama bunu için bilgi gerekmektedir, fakat artık buna ihtiyaç kalmamaktadır.

Uniblue Power Suite sayesinde artık tek dokunuşla bilgisayarımızı hızlandırabilmekteyiz. Hatta Uniblue Power Suite programında bulunan 3 adet eklenti sayesinde bu eklentiler Driver Scanner, Speed Up MY PC ve Regşstry Booster eklentileri sayesinde birçok özelliğe kavuşuyor. Driver Scanner eklentisi sayesinde bilgisayarınızdaki driver sorunlarını bulup, yeniden güncelleme yapabilmektedir. Ayrıca olmayan driverları bulup indirmektedir. Speed Up MY PC eklentisi sayesinde bilgisayarınızı ilk günkü hızına geri getirebilirsiniz. Bu eklenti sayesinde maksimum performansa bilgisayarınızı çıkartmaktadır. Hatta sistem hatalarınızı bulup düzeltmektedir. Registry Booster eklentisi sayesinde kayıt defterinizde bulunan hataları bulup temizlemeye yarar. Hatta kayıt defterinizi birleştirebilmektedir.

  • Editör Puanı - 8.5/10
    8.5/10

Özet

Powersuite 2016, bilgisayarınızın yavaşlamasına sebep olan sorunları bulur ve düzenler böylelikle sisteminizin performansını en üst düzeye çıkarır.

8.5/10
Kullanıcı Puanı: 4.5 (2 kez oylandı)
Sending

84 kez indirildi

YORUM YAZIN