Redax – Makale Özgünleştirme

Redax – Makale Özgünleştirme

Lisans:Deneme
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:6 MB
Üretici:edisteknoloji
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncellenme:6 Nisan 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen İndir (6 MB)
3058 kez indirildi

Makale Özgünleştirme Programı

RedaX günümüzün en tanınmış uğraşlarından birisi olan blog ve web sitesi yöneticiliğinin içerik ihtiyacını kapatmaya yönelik tasarlanmış makale özgünleştirme programıdır. RedaX ile Orijinal bir içeriği özgünleştirerek yayınlayabileceğiniz hale getirebilir ve içerik problemi yaşadığınız blog ve sitelerinizin içeriğini zenginleştirebilirsiniz.

RedaX makale ve içerik özgünleştirme konusu ile ilgili sahip olduğu güçlü algoritma yardımıyla %85’e varan özgünleştirme prosedürü gerçekleştirebilmekte ve aynı zamanda özelleştirilebilir ve genişletilebilir veritabanı yardımıyla bu algoritmanın en iyi hale gelmesi sağlanabilmektedir.

RedaX özgünleştirme prosedürü sırasında direkt olarak kelimelerin eş anlamlıları ile değiştirilmesi prosedürü yerine kalıp sözcükler ve alternatif kelimeler kullanmaktadır, bu da özgünleştirilen makale ve içeriğin daha okunaklı ve anlamlı olmasını sağlamaktadır. Programın sahip olduğu Türkçe sözlük veritabanı yardımıyla özgünleştirme sonrasında Yazım Denetimi yapılarak dil bilgisi kurallarına makul içerik oluşturmaya yardımcı olabilmektedir, bu özelliği yardımıyla orijinal içerikte bulunan dil bilgisi ve yazım hataları da kendiliğinden düzeltilmekte bu nedenden dolayı daha tutarlı bir özgünleştirme prosedürü yapılabilmektedir.

RedaX’ın WordPress entegrasyonu yardımıyla bir tarayıcı ile blog sitenize giriş yapmanıza gerek kalmadan, hali hazırda kaydetmiş olduğunuz Blog sitelerinize özgünleştirilmiş içeriğinizi gönderebilir ve kendiliğinden sitenizin güncelleştirilebilmesini sağlayabilirsiniz. WordPress entegrasyonu kurduğunuz internet sitenizin giriş bilgileri şifrelenmiş veritabanında tutulduğu için herhangi bir güvenlik ihlaline karşı koruma altındadır. Otomatik İçerik güncelleştirme özelliği tek seferde orijinal bir içeriği özgünleştirerek sitenize göndermeniz konusu ile ilgili size son derece zaman kazandırmaktadır.

Farklı kategori yönetimi yardımıyla oluşturacağınız Kategoriler (Tür) ile genel ve tür veya sektöre özel özgünleştirme yapmanızı sağlayan RedaX, böylelikle özel konularda daha iyi özgünleştirme prosedürü gerçekleştirebilmektedir. Örneğin Bilgisayar konusu ile ilgili bir içeriği özgünleştirmek için Bilgisayar Kategorisini seçerek yalnızca bu Kategoriye özel Özgünleştirme prosedürü gerçekleştirebileceğiniz gibi kendi oluşturduğunuz Kategorilere de ekleyeceğiniz yeni karşılıklarla farklı özgünleştirme prosedürleri gerçekleştirebilirsiniz.

Makale Özgünleştirme konusu ile ilgili büyük bir açığı kapatan RedaX, etkin algoritması yardımıyla bilhassa arama motorlarının istediği türde içerik oluşturmanıza yardımcı olacak bu yolla SEO konusu ile ilgili elinize güçlü bir koz vererek rakiplerinizin önüne geçmesini sağlayacaktır.

Günümüzün internet ortamındaki en önemli hususlarından birisi olan SEO’ya makul içerikler meydana getirmenizi basitlaştıran RedaX sürekli olarak yenilenen yapısı ile çok daha güçlü bir algoritmaya sahip ve çok az olan alternatiflerine nazaran çok daha iyidır.

 • Editör Puanı - 9/10
  9/10

Editör Yorumu

Redax makale özgünleştirmede kullanabileceğiniz harika bir programdır, eklediğiniz tüm kelimeleri yenisiyle otomatik olarak değiştirerek özgün yazılar üretin.

9/10

0
0
3058 kez indirildi

Redax – Makale Özgünleştirme Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. r00t dedi ki:

  Full sürüm değil bu tabii ki lisanslama isteyen bana ulaşabilir
  skype adresim: rbacktrack

  0

  0

YORUM YAZIN