Programmerkezi Market
Slimjet 15.0.1.0

Slimjet 15.0.1.0

indir
Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:41.6 MB
Üretici:FlashPeak Inc.
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncellenme:10 Temmuz 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantı
Hemen İndir (41.6 MB)
433 kez indirildi

flashpeak[1]Hızlı ve Akıcı Bir Tarayıcı

Slimjet güçlü, performanslı, hızlı ve akıllı bir web tarayıcısıdır. Blink tabanlı olan bu tarayıcı aynı zamanda Chromium açık kaynaklı geliştiricisi olarak, pek çok yanı ve işlevselliği itibariyle Chrome’a benzemektedir. Ancak sahip olduğu özellikler ve işlevsellikler onu daha özel kılmaktadır. Özellikle browser kişiselleştirme özelliklerinin bir hayli fazla olması, kullanıcıların özelleştirme isteklerini daha etkin bir şekilde Slimjet Chrome tabanlı web browser üzerinde gerçekleştirebilmelerini sağlamaktadır. Bu sayede bir kullanıcı zevk ve tercihleri doğrultusunda tarayıcıyı dilediği gibi özelleştirebilir, bu sayede kendisi için en uygun bir internet tarayıcısını kullanır.

Hızlılık ve verimlilik bir arada!
Artık kısa yoluna tıkladığınızda saniyelerce açılmasını beklediğiniz web tarayıcılarını unutun çünkü Slimjet anında açılır ve gitmek istediğiniz internet sitesine anında bağlanırsınız.

Güvenlik ve stabil çalışma performansı
Tarayıcı, içerisinde çeşitli internet virüsleri ve tehditlerine karşı koruma sağlayan bir sisteme sahiptir.

Ek özellikleri keşfedin!
Bir tarayıcının sahip olması gereken standart özelliklerin yanı sıra; Slimjet, kullanabileceğiniz pek çok harici mükemmel özelliği de sunmaktadır.

Başarılı kişiselleştirme…
Slimjet sunmuş olduğu gelişmiş kişiselleştirme seçenekleri ile tarayıcınızı dilediğiniz gibi kişiselleştirmenize olanak sağlar…

Hepsi ve daha fazlası için Slimjet indirin ve pek çok yeni özellikleri keşfetmeye başlayın!

433 kez indirildi

YORUM YAZIN