Programmerkezi Market
SmartFTP 9.0.2457.0

SmartFTP 9.0.2457.0

indir
Lisans:Deneme
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:27.3 MB
Üretici:SmartSoft Ltd.
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncellenme:10 Temmuz 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantı
Hemen İndir (27.3 MB)
9 kez indirildi

Basit ve Kullanışlı Bir FTP Programı

SmartFTP, İnternet üzerinde bulunan sunucunuza bağlanmanıza yarayan ve böylelikle dosya transferi yapmanızı sağlayan bir programdır. Programın kullanımı basittir ve güvenli bir şekilde dosya alış verişi yapmanızı sağlamaktadır.

Eğer bir web siteniz varsa, dosya transferi yapmak için FTP programı arıyorsanız SmartFTP programını kullanabilirsiniz, dosyalarınızı yedekleyebilir, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. SmartTFP internet  üzerinde bulunan sunucunuza bağlanarak, bilgisayar ve sunucunuz arasında bilgi transferi yapmanıza yarayan bir programdır. Sunucunuzla bilgisayarınız arasında iletişim kurarak dosya alışverişi yapar, yeni dosyalar yükleyebilir ve var olan dosyalarınız güncelleyebilirsiniz. SmartTFP programını indirip kolayca bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz, kullanımı çok kolay ve anlaşılırdır.

Dosya transferi için  harika ve çok güvenli bir program olan SmartFTP ile dosyalarınızı güvenle paylaşabilir, güvenle üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. Programın arama özeliğiyle aradığınız dosyaların hemen bularak işlem yapabilirsiniz.

  • Editör Puanı - 7/10
    7/10

Editör Yorumu

SmartFTP dosya transfer protokolü kullanarak dosya ve klasörleri bir yerden başka bir yere aktarmak isteyenler için güvenilir bir araçtır.

7/10
Kullanıcı Puanı: 4.0 (1 kez oylandı)
Sending

9 kez indirildi

YORUM YAZIN