Spybot – Search & Destroy 2.6.46

Spybot – Search & Destroy 2.6.46

Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:49.3 MB
Üretici:Patrick Kolla
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncellenme:21 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen İndir (49.3 MB)
604 kez indirildi

Bulaşan Reklamları Temizleyin

Spybot sisteminize bulaşmış olan reklam virüslerini belirlemek ve sistemden kalıcı olarak temizlemek için kullanabileceğiniz bir güvenlik programıdır. Spyware ve malware olarak tanımlanan bu zararlı virüsler hem sistem bilgilerinizi ele geçirmekte hem de bununla birlikte sisteminizde sürekli açılır reklamlar, uygunsuz reklamlar çıkmaktadır. Çözüm ise oldukça basittir. Spybot programını kurduğunuzda yapmanız gereken ilk iş bilgisayar sisteminizi taratmak ve zararlı virüsleri bulmak olmalıdır. Sonrasında bu virüsleri bilgisayarınızdan temizleyebileceksiniz.

Spybot asla sisteminize zarar vermez. Tam tersi bilgisayarınızı korumak için geliştirilmiş bir yazılımdır. Sahip olduğu güven verici, ferah ara yüzü ile sık sık kullanabileceğiniz bir program. Üstelik yeni çıkan spyware ve malware türü yazılımsal virüsleri belirlemek ve sisteminizden kalıcı olarak silebilmek konusunda da son derece başarılı.

Bu programın bir diğer önemli özelliği de sisteminizin dosyalarını inceliyor olmasıdır. Bu sayede olası eksiklikleri belirler ve sisteminizin doğru çalışmasını sağlar. Sisteminize zarar veren ve özel bilgilerinizi çalmak amaçlı geliştirilmiş olan her türlü virüsü Spybot ile belirleyebilir ve sadece bir kaç tık ile silebilirsiniz.

Spybot – Search & Destroy Türkçe dil desteği bulunan bir programdır ve sisteminizi oldukça güvende tutar.

  • Editör Puanı - 9/10
    9/10

Özet

Spybot – Search & Destroy, bilgisayarınızdaki zararlı yazılımları, trojanları, reklam yazılımları ve diğer sisteminize zarar verecekler yazılımların taranması için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

9/10
Kullanıcı Puanı: 4.8 (4 kez oylandı)
Sending

0
0
604 kez indirildi

YORUM YAZIN