TicToc

TicToc

indir
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:6.9 MB
Üretici:SK Planet
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncellenme:15 Ağustos 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantı
Hemen İndir (6.9 MB)
258 kez indirildi

Hayattaki Herşeyi Kolayca Paylaş

Güzel bir fotoğrafı, komik bir videoyu, yeni bir şarkıyı, bulunduğun yeri ya da son dakikada bulduğun ders notlarını anında Tictoclayabilirsin. Telefonunda başladığın sohbete bilgisayarında devam et. Bilgisayarındaki dosyalarını ister arkadaşınla paylaş, ister kendi telefonuna gönder. Tictoc her yerde seninle!

Tictocbox sizin yerinize konuşmalarınızda kullandığınız resimleri, videoları kaydederek bilgisayarınızdan veya mobil cihazınızdan yani her yerden ulaşmanızı sağlar. Tictocbox‘ınızda ki dosyalara zahmetsizce akıllı telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan erişebilir ve sohbet ederken paylaşabilirsiniz. Kelimeler seni anlatmaya yetmiyorsa, Sticker’ları Tictocla! Tictoc’ta her duygu ve düşünceyi ifade eden ve sürekli yenilenen bir Sticker dünyası var. Tadını çıkar!

Artık, tictoc’u olmayan arkadaşlarınla da TempChat özelliği sayesinde mesajlaşabilirsin. Okuldaki kankalarınla, halı saha arkadaşlarınla ya da kuzenlerinle çeşit çeşit kulüplerde toplaş! Kulüplerde hem sohbete ve eğlenceye doy; hem de paylaşılan resimleri, yorumları, videoları beğen, paylaş, yorumla!

258 kez indirildi

YORUM YAZIN