Trojan Killer 3.0.42

Trojan Killer 3.0.42

Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:58.4 MB
Üretici:GridinSoft.com
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncellenme:11 Temmuz 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen İndir (58.4 MB)
769 kez indirildi

Trojanlardan Kurtulun

Trojan Killer, ücretsiz bir bilgisayarınızı zararlı yazılımlardan (malware) temizleme aracıdır. Adware, spyware, dialer, trojan gibi bilgisayarınıza zarar vermek isteyen ve şifre ve parolalarınızı çalmak isteyen zararlı yazılımlardan sizleri korur.

Trojan Killer ile sisteminiz her zaman güvende olacak, sisteminize bulaşan tüm zararlı yazılımlardan sorunsuzca kurtulun.

0
0
769 kez indirildi

Trojan Killer 3.0.42 Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. kaan dedi ki:

    silmeniz için önce başka programlarla bazı işlemler yapmanız gerekiyor sanırım. bende 108 tane trojen ve malware bulan programlar oldu.bazılarınıda bu programın silemedigi ama o buldugu yerlerde dikakt edin adresini veriyor virüsün nerde oldugunu gösteriyor oralara girerek sildim bazılarınıda.sonra bu uygulama ile geri kalan trojenleri temizledim.anladıgım kadarıyla trojenler programın bunları silmesine izin vermiyordu. 6 7 farkı programdan yardım alarak son darbeyi bununla indirebildim yani deneme sürümüylede siliyor buldugu tehtitleri ilk başta bende silmiyor sandım.suan tertemiz oldu virüs bulamıyor. CPU kullanımım herşey kapalıyken bile 0 dü kasper sky ve norton indirdim tarattım defalarca ama bulamamıştı bu program buldu ve sildi ve CPU güçümün sürekli 0 olması direk düzeldi pc artık kasmıyor. kötü deyip hemen silmeyin ugrasın başka programlarla felanda bişeyler yapın sonra buda devreye giriyor bir süre sonra. biraz canınızı sıkabilir ugrasmak ben 4 saat akdar ugrastım halledene kadar ama pc o kadar rahatladıki bütün yorgunlugum gitti sevinçten :))

    1

    0

YORUM YAZIN