Programmerkezi Market
VideoPad 5.04

VideoPad 5.04

indir
Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:5.3 MB
Üretici:NCH Software
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncellenme:17 Temmuz 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantı
Hemen İndir (5.3 MB)
807 kez indirildi

Videolarınızdan Film Oluşturun

Ücretsiz bir video düzenleme programı olan VideoPad Video Editor ile farklı video klipler ortaya çıkarabilirsiniz yada belli bir film projesi üzerinde çalışabilirsiniz. Farklı video formatlarını desteklemekte ve bu video formatları arasında bir dönüşüm yapmanıza olanak sağlamaktadır.

VideoPad Video Editor Başlıca Özellikleri;

Videoları birleştirmek, efekt eklemek – Videoların bir kısmını kesebilir, başka bir kısmı ile birleştirebilirsiniz ve bunu yaparken efektler kullanarak ani kesilmeyi önlemiş ve daha hafif geçiş sağlamış olursunuz.

Sesleri değiştirmek, eklemek – Sesler üzerinde pek çok değişim yapabileceğiniz gibi, videonun belli bir kısmında ses değişimi yapabilir, sesi kısabilir yada farklı bir ses efekti dahil edebilirsiniz.

Belli bir konuda video projesi geliştirmek – Bu program aynı zamanda belli bir video projesi konusu üzerinde çalışmanıza olanak sağlar ve kısa sürede başarılı bir proje ortaya çıkarabilirsiniz.

Tamamlamış olduğunuz projeleri ailenizle, arkadaşlarınızla sosyal medya üzerinden kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Ücretsiz bir video yapma, düzenleme, dönüştürme ve kesme programı arıyorsanız, VideoPad Video Editor beklentilerinizi karşılayacak bir program diyebiliriz.

VideoPad ile Avi, Wmv, 3Gb, Wmv, DivX dosyalarını içeri aktarabilmektedir ve daha sonra frame kesme, başlık ekleme, ses arttırma ve film müzikleri gibi çeşitli işlemleri de yapabilirsiniz.

  • Editör Puanı - 8.5/10
    8.5/10

Özet

Elinizdeki videolardan yada videodan çeşitli efektler ekleyerek ve gerekli düzenlemeleri yaparak kendinize ait filminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

8.5/10
Kullanıcı Puanı: 4.0 (1 kez oylandı)
Sending

807 kez indirildi

YORUM YAZIN