Win Updates Disabler – Güncellemeleri Kapatın

Win Updates Disabler – Güncellemeleri Kapatın

Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:1.24 MB
Üretici:site2unblock
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncellenme:5 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen İndir (1.24 MB)
163 kez indirildi

Windows Güncelleştirmelerini Kapatın

Artık sorun çıkaran güncellemelerden kurtulmak ve bilgisayarınızı daha da hızlandırmak için kullanabileceğiniz etkili bir program var. Win Updates Disabler tamamen ücretsiz bir şekilde sunuluyor ve hemen şimdi sizler de kullanmaya başlayarak, bilgisayarınızı güncellemelerden kurtarabilir, aynı zamanda performansını da arttırabilirsiniz.

Win Updates Disabler programının kullanım arayüzü oldukça kolaydır bu nedenle programı indirdikten sonra güncellemeleri kapatmak yada tekrardan açmak bununla birlikte ayrıntılı işlemleri gerçekleştirmek hiçte zor değildir. Hemen hemen herkesin kullanabileceği basit ve hızlı bir güncelleme kapatma yazılımı. Sade bir menüye sahip, böylece neyin nerede olduğunu ve daha pek çok gelişmiş özelliği görebiliyorsunuz.

Güncellemelerin çoğu zaman bilgisayarınızın performansını da büyük oranda etkilediğini biliyor musunuz? Bu özellikle bilgisayarın açılış sürecinin uzamasına sebebiyet verirken aynı zamanda bir işlemi yaparken aniden gelen güncellemelerin yapılması bilgisayarınızın ağırlaşmasına veya donmasına sebebiyet verebilmektedir. Bu açıdan bakıldığında da daha hızlı bir performans için güncellemeleri kapatmanın faydalı olacağını söyleyebiliriz.

Fakat yine de güvenliğiniz için önemli güncelleştirmeleri manuel olarak yüklemeniz önerilir. Bu sayede sistem güvenliğinin korunmasını sağlamış olursunuz.

  • Editör Puanı - 9/10
    9/10

Özet

Win Updates Disabler, windows işletim sisteminizin güncelleştirmelerini kolay bir şekilde devre dışı bırakmanızı sağlayan ücretsiz bir programıdır.

9/10
Kullanıcı Puanı: 4.0 (1 kez oylandı)
Sending

0
0
163 kez indirildi

YORUM YAZIN