WinRAR 5.50

WinRAR 5.50

Lisans:Deneme
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:1.90 MB
Üretici:Alexander Roshal
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncellenme:28 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen İndir (1.90 MB)
67888 kez indirildi

En Popüler Dosya Sıkıştırma Programı İndir

Tüm bilgisayarlarda ve format sonrası mutlaka yüklenmei gereken Winrar uygulamasının son versiyonunu rahatlıkla indirebilirsiniz. WinRAR, bilgisayarınızda yer alan sıkıştırılmış arşiv dosyalarını açabileceğiniz ve bilgisayarınızda bulunan dosyaları sıkıştırarak arşivleyebileceğiniz güçlü bir sıkıştırılmış dosya açma ve dosya sıkıştırma programıdır.

WinRAR’ın sahip olduğu özel sıkıştırma algoritması sayesinde, dosyalarınızın kalitesinden ödün vermeden maksimum oranda sıkıştırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Multimedya dosyaları için geliştirilmiş özel sıkıştırma algoritması vardır. Büyük boyutlu dosyalar ve sınırsız sayıda arşiv dosyası için destek sağlamaktadır. RAR ve ZIP 2.0 dosyaları için tam destek sunarken, CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR,ISO, Z, 7Z formatına sahip tüm dosyalarını ve NTFS dosya güvenliği için destek sağlamaktadır.

 • Editör Puanı - 9.5/10
  9.5/10

Özet

Dosya sıkıştırma dediğimizde aklımıza gelen ilk program şüphesiz winrardır, programın en güncel versiyonunu kurarak kolayca arşiv oluşturabilirsiniz.

9.5/10
Kullanıcı Puanı: 4.4 (9 kez oylandı)
Sending

0
0
67888 kez indirildi

WinRAR 5.50 Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. […] WinRAR Popüler sıkıştırma programı olan winrar ile tüm arşivleri açabilir ve dosyalarınızı, belgelerinizi ve klasörlerinizi arşivleyebilirsiniz. […]

  1

  0
 2. halil dedi ki:

  En iyi sıkıştırma programı, aslında windows ile birlikte gelmesi gereken bir yazılım.

  1

  0
 3. Alican dedi ki:

  Bilgisayarımda mutlaka olması gereken bir program. Format sonrasında mutlaka yüklerim.

  3

  0

YORUM YAZIN