Yeni Çağın Trendi WhatsApp

Modern Çağda Yeni İletişim Alanımız WhatsApp

Günümüzde sürekli gelişen ve daima getirisi olan bir pazar haline gelen android işletim sistemi uygulamaları ve oyunları ile kullanıcıların gözdesi olmuştur.

Hepimizin sahip olduğu mobil cihazlarda artık telefonla konuşmaktan ziyade mesajlaşmanın popülerliği artmıştır. Akıllı cihazlarda mesajlaşma söz konusu olduğunda bu alanda tek isim olan WhatsApp hayatımızı oldukça değiştirmiştir.

WhatsApp sayesinde telefonunuzda sadece internetinizin olması yetmektedir. Telefon numaraları üzerinden işleyen sistem de arkadaşlarınıza ailenize veya herhangi birine rahatlıkla mesaj atabilir onlarla resim paylaşabilir isterseniz sesli not gönderebilirsiniz.

İsterseniz bir grup oluşturarak sevdiğiniz arkadaşlarınız ile toplu konuşma yaratabilirsiniz. Sevmediğiniz ve size ulaşmasını istemediğiniz kişileri rahatlıkla engelleyebilir sizi rahatsız etmelerini engelleyebilirsiniz. WhatsApp sayesinde fotoğraf çekebilir ve çevrimiçi olarak bu fotoğrafları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Arkadaşlarınıza konum atabilir ve nerede olduğunuzu bir harita üzerinden gösterebilirsiniz. Fotoğraf çekmenin yanında video çekerek arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ayrıca rehberinizdeki bir kişiyi arkadaşlarınız ile paylaşmak isterseniz Kişi sekmesi ile rahatlıkla kişi kartvizitlerinizi arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Yurt içi ve yurt dışı fark etmeksizin istediğiniz kişiyle internete bağlı olduğunuz sürece iletişime geçebilirsiniz. Bizlere oldukça kolaylık sağlayan bu uygulamayı ücretsiz telefonunuza indirebilirsiniz.

Getirileri oldukça yüksek olan bu uygulama Facebook kurucusu Mark Zuckerberg ’in de ilgisini çekmiş olacak ki WhatsApp ‘ı 19 milyar dolar gibi astronomik bir ücret karşılığında satın almıştır.

whatsappWhatsApp Messenger Uygulamasını İndir

Yazar:
keremdnc14
0
0
629 kez okundu

YORUM YAZIN