YouTube Music Downloader 9

YouTube Music Downloader 9

Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:11 MB
Üretici:YouTube Music Downloader
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncellenme:23 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen İndir (11 MB)
554 kez indirildi

Youtube Üzerindeki Müzikleri MP3 Olarak Kaydedin

YouTube Music Downloader, YouTube üzerindeki videolarını indirmenizi ve video içindeki müzikleri MP3 olarak kaydetmenize yarayan ücretsiz yardımcı bir araçtır. Aynı anda birden çok video indirip MP3 formatına çevirebilirsiniz. Program müzik adını otomatik olarak algılamakta olup kayıt ederken o isimle kayıt etmektedir.

Eğer müziklerinizi sürekli olarak youtube üzerinden dinliyorsanız, o halde bu program sizin işinize yarayacaktır. Youtube üzerinde müzik dinleyen pek çok kullanıcı, aynı müzikleri akıllı telefonunda yada bilgisayarındaki herhangi bir media oynatıcısı ile mp3 formatında yani sadece ses olarak dinlemek istemektedir. Bu aşamada bu program ile beğendiğiniz şarkıları kolay bir şekilde mp3’e çevirebilirsiniz.

Sorunsuz, hızlı ve sonuç olarak kaliteli bir mp3 formatı ile müzik dinlemenin keyfini yaşarsınız. Üstelik tek bir seferde, aynı anda da birden fazla dosyayı çevirme ve indirme imkanınız bulunuyor. Hatta 10’dan fazla şarkıyı aynı anda indirebilir ve mp3’e çevirebilirsiniz. Siz zaman kaybetmeden, mp3 müzikleriniz 1-2 dakika içerisinde hazır olur.

  • Editör Puanı - 7/10
    7/10

Özet

YT Music Downloader, YouTube üzerindeki videoları indirmeye ve mp3 olarak kaydetmeye yarayan ücretsiz bir programdır.

7/10
Kullanıcı Puanı: 3.0 (1 kez oylandı)
Sending

0
0
554 kez indirildi

YORUM YAZIN