Programmerkezi Market
Adventure Time Oyun Sihirbazı

Adventure Time Oyun Sihirbazı

indir
Lisans:Ücretli
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:208 MB
Üretici:Cartoon Network
İşletim Sistemi:Android
Son Güncellenme:22 Aralık 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantı
Hemen İndir (208 MB)
6355 kez indirildi

Adventure Time Oyun Sihirbazı İle Kendi Oyununuzu Yapın

Adventure Time Oyun Sihirbazı ile kendi android oyunuzu yapın ve oynayın. Kendi çizdiğiniz nesne ve şekilleri oyun içerisine koyarak Adventure Time Oyun Sihirbazının macerasına katılın. Oyun Google Play üzerinde ücretsiz olarak dağıtılmaktadır, eğer sizde oyunu denemek istiyorsanız aşağıdaki linkten cihazınıza indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Eğer oyunu beğenirseniz satın almayı lütfen unutmayın.

DEVASA BİR YENİ MACERA!
Finn ve Jake yepyeni bir düşmanla karşı karşıya: Eskiz Sihirbazı! Onun çiziktirik ordusuyla Çimendiyarı, Şeker Krallığı, Buz Krallığı, zindanlar ve daha birçok mekanın bulunduğu devasa bir dünyada savaş. Macera modunda saatlerce oyna ya da kendi maceralarını yap!

KENDİ OYUNLARINI ÇİZ!
Eskiz Sihirbazı’nın gizli glif dilini kullanarak özel video oyunları tasarla. Oyunlarını tuzaklar, ganimet, portallar, düşmanlar ve daha birçok şeyle doldur!

OLUŞTURMANIN İKİ YOLU VAR!
Oyunlarını kağıda çizip tarayabilirsin ya da direkt uygulama içinde matematiksel bölümler yapabilirsin! Bölüm tasarımını anında oynanabilir oyuna dönüştür!

BİR SÜRÜ KAHRAMAN!
Oyun Sihirbazı’nda oynayabileceğin bir sürü karakter var. Finn, Jake, Beemo, Buz Kralı, Fionna & Cake, Alev Prensesi ve Marceline’le oyunlar tasarla! 10 numara sanatçılar.

MACERANI PAYLAŞ!
Kendi oyunlarını paylaşmak ve diğer oyuncular tarafından yapılan bir sürü oyunu oynamak için Arcade’ye bak! En sevdiğin tasarımcıları takip et ve yaptıkları hiçbir oyunu kaçırma.

ORİJİNAL KARAKTER SESLERİ!
Oyun Sihirbazı’nda Finn, Jake, Buz Kralı, Prenses Ciklet’in orijinal sesleri ve Eskiz Sihirbazı’nın sesi olarak özel konuk Weird Al Yankovic yer alıyor.

OYUN SİHİRBAZI’nda kendi Adventure Time oyunlarını çiz! Sihirbazlar süper!

6355 kez indirildi

YORUM YAZIN