Programmerkezi Market

Grand Theft Auto Online Yep Yeni Bir Mod

Elinde bulundurduğu oyuncu sayısı ile hala popüler olmaya devam eden ünlü açık dünya oyunu olan Grand Theft Auto Online için yeni bir güncelleme bizlerle buluştu. Oyun içerisinde yer alan Adversary Modes kategorisi için yeni bir oyun modu eklendi.

Running Back isimli oyun modu ile Amerikan Futbolu teması da oyuna dahil edilmiş oldu. Running Back, Amarikan Futbolu’nda hücum takımında yer alan mevki olarak tanımlanır. Bu oyun modu ile minimum dört, maksimum ise sekiz kişi ile iki takım olarak mücadele edeceğiz. Her iki takımdan seçilen bir kişi varış noktasına gitmeye çalışırken, takım arkadaşları da karşı rakibi engellemeye çalışacak ve sizlerin önünü açarak varış noktasına gitmenizi sağlayacak.

Raton Canyon Bridge, La Mesa Bridge ve Zancudo Tunnel mekanlarında oynanabilir olan yeni oyun modu; PC, PlayStation 4 ve Xbox One için oynanabilir olarak karşımıza çıktı. Ayrıca, birçok kaynak tarafından Thanksgiving yani Şükran Günü için de yeni görevlerin ve kıyafetlerin gelebileceği belirtildi.

Kaynak: merlininkazani.com

55 kez okundu

YORUM YAZIN