Hard Truck Apocalypse: Arcade / Ex Machina

Hard Truck Apocalypse: Arcade / Ex Machina

Lisans:Demo
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:1.5 GB
Üretici:Buka Entertainment
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncellenme:6 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen İndir (1.5 GB)
823 kez indirildi

1838Hard Truck: Apocalypse Rus oyun geliştiricisi Targem Games tarafından geliştirilen Car combat türündeki video oyunu. Oyun, zaman olarak kıyamet sonrası Avrupa’yı konu alıp, zırhlı kamyonlar üzerine kurulmuştur. Çeşitli araçlar kullanılarak korsanlık yapılan bir oyundur.

Oyun küçük bir kasabada başlar, ve babası öldürülen bir adamın, babasının intikamını almak için arayışa girmesiyle devam eder. Haritada ilerledikçe farklı kasabalardan geçilir. Her kasabanın kendine özgü bir ihtiyacı vardır. Oyuncu seyahati sırasında hangi kasabada hangi ihtiyaçlar olduğunu belirleyerek bir kasabadan diğerine mal alıp satabilir. Bazı görev yerlerinde kendisine verilen görevleri yerine getirerek para kazanabilir. Bu kazancıyla başka bir kamyon satın alabilir, kamyon üzerine yeni ekipmanlar ekleyebilir veya geliştirebilir. Seyahat sırasında yol kenarlarında veya arazide karşılaşılan düşmanlar ile mücadele edilir. Eğer başarılı olunursa düşmanın aracında bulunan ekipmanlar oyuncunun eline geçer.

Her kamyonun kendine özgü bir bagajı vardır. Bagajın büyük olması, savaş sırasında elde edilen düşman ekipmanlarının taşınması veya seyahat sırasında yapılan ticarette mal taşıma kapasitesi için önemlidir.

Oyun Rusya’da büyük bir başarı yakalamış olup basın ve oyunculardan tam not almıştır. Oyun başlığı “Hard Truck” olarak seçilsede Hard Truck oyunundan farklı bir oyundur.

823 kez indirildi

YORUM YAZIN