Jungle Heat (iOS)

Jungle Heat (iOS)

Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:50.5 MB
Üretici:Benstar Limited
İşletim Sistemi:iOS
Son Güncellenme:14 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen İndir (50.5 MB)
1145 kez indirildi

Jungle Heat her cihaz veya sosyal ağda oynayabileceğiniz platformlar arası ücretsiz bir oyundur.

Tropiklerde General Kan Emici’nin işgali altında petrol ve altın doludur. Amacınız yerel zenginlikleri özgür bırakmak ve bu zenginlikleri kana susamış yağmacıların elinden alıp kendiniz kullanmanızdır! Ormandan aldığınız zenginlikler depolarınızda sağlam kalır. Devam edelim – duvarlara kale kurun, birlik işe alın ve savaşa başlayın!

Güzel savaşlar, askeri üsler, vahşi ormanlar ve tümü harika grafikler, silahlar ve binalarla donatılmış durumda, bu da savaş oyunu hayranlarının çok hoşuna gidecek. Ormanda gizli hazineler için şimdi indirin ve savaşa katılın.

Oyuna başka bir cihazdan veya sosyal ağdan devam etmek için oyunun ayarlar bölümüne gidin ve “Farklı Aygıt” seçeneğini belirleyin, ardından yönergeleri izleyin. Hiçbir şey kaybetmeden diğer platformlarda oynayın.

Jungle Heat’te askeri üssünüzü saldırılamaz bir kale haline getirin, diğer oyuncularla savaşın, üslerini küle çevirin, yenilmez klanlarda birleşin ve düzenli turnuvalara katılın.

Oyun özellikleri:
> Kolaylık ve eğlence: savaşlar çok kolaydır ve her savaş birbirinden farklıdır!
> Hareket özgürlüğü: üssünüzü planlayın, bina ve birlikleri geliştirin, ideal bir savunma oluşturun ve etkili bir saldırı hazırlayın!
> Diğer oyuncularla yapılan savaşlar: körü körüne saldırın veya zalimlerden intikamınızı alın!
> Eşsiz kahramanlardan oluşan bir ordu oluşturun, farklı becerileriyle savaşın seyrini değiştirin! Savaştıkları her savaşta eski savaş filmlerinin atmosferi vardır.
> Düzenli turnuvalar: Kişisel olarak ve klanla birlikte turnuvalara katılın, sizin ve klanınızın en iyi olduğunuzu tüm dünyaya gösterin!
> Platformlar arası özellik: Sosyal ağlarda ve tüm cihazlarda oynayın;
> Parlak, renkli grafikler: ormanda bir renk patlaması!
> Dinamik müzik: sonsuz tropik eğlenceye dolu atmosfer!

0
0
1145 kez indirildi

YORUM YAZIN