Personel Puantaj Cetveli Örneği

Personel Puantaj Cetveli Örneği

Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:32 KB
Üretici:mathdv
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncellenme:21 Mayıs 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen İndir (32 KB)
3809 kez indirildi

Personel Puantaj Cetveli Örneği İndir

Excel programını bilmeyeniniz yoktur. Artık bir işe girdiğiniz zaman bilinmesi istenen hayatımızın her anında karşımıza gelen programdır. Personel Puantaj Cetveli bu tür bir formlardandır. Çalışan işçileriniz bireysel veya toplu günler halinde kayıt edebileceğiniz bir formdur.

Personel Puantaj CetveliÇalışan işçilerinizin geldiği veya gelmediği günleri detaylarıyla inceleyebileceğiniz tatil günlerini ayırabileceğiniz bu form insan hayatında çok faydalı bir yer tutmakta ve hemen hemen her işletmede kullanılmaktadır. Çalışanların Sosyal Sigortalar Kurumuna verdikleri devamsızlık dilekçeleri her ayın sonunda toplu şekilde hazırlanarak verilmesi gerekmektedir. Excel formatıyla aynı olan bu uygulama formunu internet üzerinde çeşitli yerlerde bulabilir, indirebilir ve çalışanlarınıza karşı kullanabilirsiniz. İnternet üzerinde bu formu bulabileceğiniz birçok ayrıntılı site bulunmaktadır. Diğer bir ismi ile Excel de hazır işçi puantaj cetveli olarak da geçen bu form sadece işçi puantajı olarak da geçebilir. İşçi puantajı işçilerinde işine yarayan ve emeklerini hesaplayan bir cetveldir. Bu cetvelde birçok şey tutulurken bunlardan bazıları şunlardır; mesai saatleri kâğıt ve elektronik ortamda bu sistem ile tutulabilir. İşçilerin giriş ve çıkış saatlerinin de hesaplanabileceği gibi organize büyük şirketler ve marketler zincirleri de çok fazla şekilde bu cetvele ihtiyaç duyarlar.

Personel Puantaj CetveliYukarıda saydığımız cetvel yetersiz kaldığı yerde Puantaj cetveli devreye girer. Bu cetvellerin Excel de hazır şekilde hazırlanmış şablonları da bulunmaktadır. Hayatımızın kolaylığı için olmazsa olmazlardan puantaj cetveli daha birçok işte bize yardımcı olacak gibi görünüyor.

  • Editör Puanı - 9/10
    9/10

Özet

Personel puantaj cetveli, çalışanların işe giriş çıkışlarını gün gün tutabileceğiniz, her bir çalışanınız için ayrı ayrı kayıt edebileceğiniz excel formatında form türüdür.

9/10
Kullanıcı Puanı: 4.0 (1 kez oylandı)
Sending

0
0
3809 kez indirildi

Personel Puantaj Cetveli Örneği Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Kerem dedi ki:

    Teşekkürler güzel bir puantaj örneği

    1

    0

YORUM YAZIN