SimCity BuildIt

SimCity BuildIt

Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:92.3 MB
Üretici:ELECTRONIC ARTS
İşletim Sistemi:Android
Son Güncellenme:23 Ağustos 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen İndir (92.3 MB)
1268 kez indirildi

Kendi Şehrinizi İnşaa Edin

SimCity BuildIt, android cihazınız ile oynayabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe bir şehir yapma, kurma oyunudur. SimCity BuildIt ile keyifli vakitler geçirebilirsiniz, şehrinizi kurarak vatandaşlarınızın istediklerini yapın, seviye atlayarak ticaretinizi ve nüfusunuzu yükseltin.

ŞEHRİNİZİ İNŞA EDİN
Sayısız bina ve canlı, 3D grafiklerle bu oyun mobil dünyasındaki en gerçekçi şehir kurma oyunudur. Vergilerin akması ve şehrinizin büyümesi için binaları stratejik olarak yerleştirin. Şehrinizi mobil olarak hem çevrimiçi hem çevrimdışında yönetirken tutun, yakınlaştırın ve 360 derece döndürün.

GÜCÜNÜZÜ ESNEK KULLANIN
Kaynak yaratın ve onları arkadaşlarınızla ve diğer şehirlerle takas edin. Big Ben ve Zafer Takı gibi özel binaların kilitlerini açın veya doğal (ve o kadar da doğal olmayan) felaketler yaratın!

VATANDAŞLARINIZI MUTLU EDİN
Trafik, yangın ve kirlilik gibi gerçek şehir sorunlarını çözün. Vatandaşlarınızın ihtiyaçlarını karşılamak için elektrik ve eğlence gibi hizmetleri dengeleyin. Şehrinizi uzmanlaştırmak ve toplumunuzu şekillendirmek için eğlenceli görevleri tamamlayın.

Şehrinizin gece gündüz canlanmasını izleyin!

0
0
1268 kez indirildi

YORUM YAZIN