SlimDrivers 2.3.1

SlimDrivers 2.3.1

Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:959 KB
Üretici:Slimware Utilities
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncellenme:21 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen İndir (959 KB)
832 kez indirildi

Sürücülerinizi Otomatik Güncelleyin

Sürücü yazılımını güncellemek, çoğu zaman büyük bir uğraş gerektirebilmekte ve aynı zamanda da gün içerisinde sahip olduğunuz zamanınızın bir kısmını, güncel sürücü arayarak geçirmenize neden olur. Sürücülerin güncel olması önemlidir çünkü ancak bu sayede bilgisayarınız doğru bir şekilde çalışabilir ve size istenilen performansı sunabilir. Çoğu zaman yorucu olan sürücü yazılımını güncelleştirmek yada sürücü bulmak işlemlerini SlimDrivers ile kolay bir şekilde, kısa sürede halletmeniz mümkündür.pic_box_gui_slimdrivers[1]

SlimDrivers tercih etmelisiniz çünkü bu program sizin yerinize güncelleme işlem aşamalarını tek tek gerçekleştirmektedir. Öncelikle bilgisayarınızı tarar ve bu tarama sonucunda, sürücü modellerini ve güncelliklerini kontrol ederek, ortaya bir rapor çıkarır, bu rapor doğrultusunda tüm sürücüleri otomatik olarak son sürüme yükseltir ve artık tam olarak kullanılabilir bir performansta bilgisayar sistemine sahip olursunuz.

SlimDrivers sisteminizde bir geri dönüşüm noktası oluşturarak, bilgisayarınızda oluşacak herhangi bir hasar sonrasında tekrar geri yüklemenize imkan sağlamaktadır. sisteminizdeki driverları otomatik olarak tarayarak size bildiren SlimDrivers ile rahatlıkla güncel sürücüleri indirip kurabilirsiniz. Kurduğunuz driver sonrasında sisteminizi mutlaka yeniden başlatmanız gerekmektedir.

  • Editör Puanı - 8/10
    8/10

Özet

SlimDrivers, bilgisayarınızdaki sürücüleri kontrol ederek yeni güncellemelerini manuel olarak indirmeye yarayan ücretsiz bir programdır.

8/10
Kullanıcı Puanı: 4.5 (2 kez oylandı)
Sending

0
0
832 kez indirildi

YORUM YAZIN