STORMFALL Age of War

STORMFALL Age of War

Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:16 KB
Üretici:plarium
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncellenme:13 Eylül 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen İndir (16 KB)
1235 kez indirildi

Kendi Krallığınızı Kurun

Stormfall Krallığında güçlenmek için Lord veya Leydi olarak yükselin. Balur’un Karanlık Büyülerine ve lanetli Karanlık Orduya karşı Şatonuzu inşa edin ve savunun ve Ordunuzu kurun. Siz Ejderhalara ve şövalyelere, Cücelere ve Elflere efsane ve gizem diyarlarında liderlik ederken Lord Oberon da size rehberlik edecektir. Şimdi yükselin ve savaşa yürüyün!

Tarayıcı üzerinden herhangi bir yükleme yapılmadan oynanabilen Stormfall Age of War, Facebook versiyonu da bulunan free2play savaş/strateji oyunudur. Darkshine bölgesinde büyük bir imparatorluk kurmak için mücadele eden bir lord rolünü üstlendiğiniz oyunda sınıf ve karakter seçimi bulunmuyor.

Boş bir arazide hiçbir şeyi olmayan bir Lord olarak başladığınız oyunda, size verilen görevleri yerine getirerek para ve çeşitli eşyalar kazanıyorsunuz. Elinizdeki sınırlı kaynakları kullanarak sahip olduğunuz topraklara madenler kurabilir, bu madenlerden çıkarttığınız kaynaklar ile bina ve askeri birimler üreterek verimsiz toprakları imparatorluğa dönüştürme yolunda atabilirsiniz.

Çeşitli saldırı ve savunma birimlerinin yer aldığı Stormfall’da çevrenizdeki köy ve terk edilmiş madenlere saldırabilir, buralarda bulunan kaynakları yağmalayarak kısa sürede zenginleşebilirsiniz.

Stormfall Krallığı’nın gördüğü en büyük Orduyu kurun!

Tam bir MMO eğlencesi için dik durun ve diğer Lord ve Leydilere katılın!
En efsanevi Şatoyu elde etmek için inşa edin, toplayın ve teknolojide ilerleyin!
Dostlarınıza veya düşmanlarınıza karşı büyük savaşlar yapın!
Ücretsiz Çevrimiçi Eğlence için arkadaşlarınıza katılın!
Galibiyet için atınıza atlayın ve kılıcınızı çekin!

Hemen Oyna

0
0
1235 kez indirildi

YORUM YAZIN