TeamViewer Nedir? Ne İşe Yarar ?

TeamViewer günümüzde uzak masaüstü bağlantılarında sık kullanılan ve popüler bir programdır. Birçok özelliği ile tüm işlemlerimizi yapabilmeye olanak sağlamaktadır.

Karşımızdaki insan ile uzaktan bağlantı sağlayarak aynı zamanda sesli görüşme, sohbet kutusu, dosya aktarımı ve daha fazlasına sahip bu program ile adeta karşı bilgisayarı yanımızda gibi hissediyoruz.

teamviewer-online-meetingAynı zamanda TeamViewer’ın mobil uygulamaları da mevcut. Sıra ilse sayacak olursak; iPhone, iPad, Android, Windows Phone 8 ve BlackBerry olmak üzere 5 mobil platforma hizmet sağlıyor, bu da biz kullanıcıları cezp edecek cinsten bir başarı.

Uzaktan destekte bir numara diyebileceğimiz bu program ister portable(taşınabilir) bir şekilde bilgisayarınıza yüklemeden kurabilir, isterseniz yine ücretsiz bir şekilde bilgisayarınıza kurulumunu yapabilirsiniz.

TeamViewer üzerinden toplantılar düzenleyebilir, birden fazla kişinin katılımını sağlayarak toplu görüşmeler, çalışmalar yapabilir ekstra özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Bir detay daha vermek gerekirse TeamViewer Ticari,Kurumsal firmalar için de ayrı hizmetler sunmaktadır.

teamviewer-1331721778[2]TeamViewer İndirmek İçin Tıklayın

397 kez okundu

YORUM YAZIN